reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
14℃
(pochmurno z przejaśnieniami). Zobacz prognozę pogody

Debata o stanie miasta Oleśnicy za 2020 rok. Znamy termin i zasady

Aktualności8.05 o 10:26Komentarzy: 7
Zainteresowani mieszkańcy mogą wziąć udział w debacie o stanie miasta Oleśnicy za 2020 rok.Na sesji Rady Miasta Oleśnicy, która odbędzie się 27 maja o godzinie 11 w ratuszu, rozpatrywany będzie raport o stanie miasta Oleśnicy za 2020 rok.

- Rada Miasta rozpatruje raport podczas sesji, na której podejmowana jest uchwała rady gminy w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium burmistrzowi. Raport rozpatrywany jest w pierwszej kolejności. Nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę. W debacie nad raportem o stanie gminy mieszkańcy gminy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w trybie określonym powyżej, składa do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami, co najmniej 50 osób - informuje przewodniczący rady Aleksander Chrzanaowski.

Ze względu na epidemię COVID-19, sesja odbędzie się w trybie zdalnym za pośrednictwem Internetu. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta Oleśnicy.

Zobacz też: Raport o stanie Miasta Oleśnicy za 2020 rok

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

Też mam dość 9.05 o 14:08

Cóż, smutne to ale słychać, że w Oleśnicy już wręcz wrze z niezadowolenia, szczególnie wśród kierowców, mają dość korków i dziurawych dróg. Oleśniczanie mają dość sitwy.

Zgłoś
Ewa9.05 o 13:08

Nie mam zludzen ze odpowiedza. Na każdym kroku pokazują swoją ignorancje i indolencje. Ale za to będzie skejtpark i napis na placu. I łąki kwietne, które nie kwitną

Zgłoś
?8.05 o 20:32

Nierealne zabrać głos online w czasie sesji dlatego teraz trzeba zadawać pytania. Moje jest następujące: dlaczego Oleśnica jest tak zaniedbana, dlaczego służby miejskie są nieudolne, wszędzie widać zalegający śmieci. Stan miejskich dróg jest dramatyczny, czy naprawa ich nie powinna być priorytetem? Nie chodzi mi o zasypywanie żwirem, wiele dróg wymaga gruntownych remontów, zamiast tego buduje się skatepark, tak naprawdę obiekt czwartorzędnej potrzeby?

Zgłoś
Hahah8.05 o 13:17

Bo olesnica jest kobieta

Zgłoś
? 8.05 o 13:14

Jedno pytanie dlaczego w mieście jest tak brudno?

Zgłoś
znaczy nierealne8.05 o 12:38

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w trybie określonym powyżej, składa do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami, co najmniej 50 osób

Zgłoś
H8.05 o 12:21

O czym tu debatować. Syf w mieście, smród i obs***ane budynki i ulice. Brak realizacji obietnic, projektow obo, inicjatyw obywateli, wycinanie drzew, niekwitnace laki kwietne. Ale będzie napis na placu i skejtpark a trawa znow jest zielona.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube