reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
15℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Duży napis "Oleśnica" na placu Zwycięstwa. ZBK szuka firmy, która go wykona

Ciekawostki5.05 o 10:15Komentarzy: 21
Zakład Budynków Komunalnych szuka firmy, która wykona duży napis, który pojawi się na placu Zwycięstwa w Oleśnicy.


źródło: ZBK

Zakład Budynków Komunalnych w Oleśnicy ogłosił postępowanie na rozbudowę małej architektury na placu Zwycięstwa. Chodzi o duży napis "OLEŚNICA", który ma się tam pojawić.

Ma cieszyć oko zarówno mieszkańców, jak i turystów. W tle ma się znajdować panorama miasta. Całość zostanie też oświetlona. Instalacja będzie miała wymiary 13,5m x 1,7m x 4,7m. Oferenci mogą zgłaszać się do ZBK nie później niż do 17 maja.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (21)

Krzysztof A. Kowalski7.05 o 00:42

Idiotyzm, albo robienie z ludzi, mieszkańców Oleśnicy durniów, którzy nie wiedzą, gdzie mieszkają i trzeba im każdego dnia przypominać. I na to oleśniccy samorządowcy (burmistrza i radni) pozwalają.

Zgłoś
Marian. P6.05 o 22:36

Ekstra, będzie nowe miejsce do lania jak będziemy wracać że Staszkem i Bożenkom ze stawów do rynku na ławki przed ratusz

Zgłoś
Edward Niczypor6.05 o 22:26

Już widzę te tłumy turystów i kolejki aby zrobić sobie sweet focie przy napisie Oleśnica Zdrój. A co z obiecaną fontanną? Pewnie burmistrz czeka do wyborów :D

Zgłoś
do Mamole6.05 o 20:27

Podpaski to niech sobie dziewczynki kupią z 500+ a nie tylko na kredki do brwi wydają i chodzą z tymi żmijami na twarzy. W szkołach jeśli kogoś akurat okres zaskoczył podpaskę można było dostać od nauczycielek - zwłaszcza te od w-fu były pomocne. Ale zazwyczaj dziewczyny wiedzą kiedy im takie rzeczy będą potrzebne i noszą w torebce, zwłaszcza w tych czasach kiedy podpaska nie zajmuje wiele miejsca.

Zgłoś
[email protected]6.05 o 20:21

A może lepiej gdzieś w okolicach trasy żeby to kierowcy widzieli, że przejeżdżają przez Oleśnicę. Informacja, że tu jest Oleśnica dla ludzi którzy już po niej chodzą jest trochę bez sensu.

Zgłoś
Beka z typow6.05 o 10:59

Ten napis potrzebny jak kurtki zimowe w Afryce. Szczyt bezmyślności i zasyfiania terenu.

Zgłoś
km6.05 o 10:14

Ale i turyści ,którzy przyjeżdżają do Oleśnicy wiedzą gdzie przyjechali, a mieszkańcy tym bardziej wiedzą gdzie mieszkają , a te pieniądze przeznaczyć na remont SPALONEGO DOMU NA UL. 3 MAJA ,bo to dopiero postrach i wstyd tyle lat. Jako mieszkaniec nie mogę na to patrzeć , a ci turyści co sobie pomyślą o okolicach rynku? WSTYD WSTYD , WSTYD.ALE PAN BURMISTRZ TEGO NIE WIDZI ODLICZA LATA DO EMERYTURY.

Zgłoś
. 6.05 o 08:43

Ave Money podobno już złożyło ofertę

Zgłoś
Q6.05 o 08:02

Kolejny bzdurny pomysł, a elewacje zabytkowych kamienic niszczeją coraz bardziej i straszą. Podobno UM może dofinansować remont, pytanie: z jakiego powodu od lat tego nie robi? Oleśnica ruiną "zachwyca".

Zgłoś
Mamole5.05 o 22:19

Za te pieniądze lepiej kupić dziewczynką podpaski do szkól

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube