reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
14℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Kolejne szpitalne oddziały wznawiają działalność. Poznaliśmy szczegóły

Aktualności4.05 o 12:01Komentarzy: 10
Powiatowy Zespół Szpitali z s. w Oleśnicy mógł "odmrozić" kolejne łóżka covidowe, dlatego od dziś pracę wznawiają dwa oddziały w Sycowie.Maleje liczba zakażeń koronawirusem, dlatego w zeszłym tygodniu zapadła decyzja wojewody Jarosława Obremskiego, dzięki której Powiatowy Zespół Szpitali z siedzibą w Oleśnicy mógł "odmrozić" dwadzieścia łóżek przeznaczonych dla pacjentów z COVID-19.

- Od dzisiaj uruchomiliśmy przyjęcia do oddziału rehabilitacji neurologicznej i rehabilitacji ogólnoustrojowej, gdzie miejsce udzielania świadczeń jest w Sycowie. Jeden i drugi oddział zapełniają się już pacjentami - mówi portalowi MojaOlesnica.pl Przemysław Magiera, p. o. dyrektora szpitala.

Liczy przy tym, że wkrótce wojewoda podejmie kolejne decyzje, przez co zwiększy się wachlarz usług medycznych świadczonych w placówce. Obecnie funkcjonują tam oddziały covidowe, przekształcone z interny oraz pediatrii. Pozostałe pracują w normalnym zakresie.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (10)

Oooo6.05 o 04:21

Teraz glaby wiecie dlaczego umiera tyle ludzi!!. Dalej nie to napiszę od ponad roku Polacy nie są leczenii na faktyczne choroby, odwołano zabiegi. I to jest efekt debilbych decyzji rządu. Uśmuercili tysiące Polaków. Z

Zgłoś
Marta5.05 o 18:09

No i dobrze że rząd robi wszystko aby żyło nam się wszystkim lepiej.

Zgłoś
Pp5.05 o 04:17

W Kępnie zmienili godziny pracy rehabilitacja jest czynna do godz.16 a była do 18 to prawda w Sycowie powinna być rechachabilitacja czynna do 18 nie każdy może chodzić na zabiegi do południa

Zgłoś
W.K4.05 o 20:51

O jakim oddziale my tu mówimy. W Sycowie to nie jest rehabilitacja, to co jest to jest śmiech. W Kępnie oddział rehabilitacji czynny do godz 18.00, pielęgniarki bardzo grzeczne i zorganizowane.Og?lnie dużo więcej pacjentów przyjmują niż w Sycowie. Kr?tki czas oczekiwania ale to nie tak ma być, my z Sycowa mamy jeździć do Kępna?cis tu chyba nie gra?

Zgłoś
Obsereator4.05 o 18:32

Do Dorcia. Proponuję abyś się ubrała w kombinezon ochronny, przyłubicę, gogle, maskę na twarz oraz buty ochronne,3pary rękawiczek. Poszła na oddz.gdzie przebywają chorzy na COVID19, przebywała 4 godz.Myślę że zmieniłabyś tok myślenia co do wypłaty.Po 4godz.ciężkiej pracy wchodzą następne pielęgniarki.Więc nie wypowiadaj się

Zgłoś
Obiektywny4.05 o 15:27

4 tys. to dużo? Nie każda kobieta może pracować jako pielęgniarka raczej kształciły się w tym kierunku i muszą posiadać odpowiednią wiedzę. Co innego salowe czy kasjerki w marketach nie ujmując im oczywiście ciężkiej pracy ale mogą pracować po podstawówce. Pracują w swoich wyuczonych zawodach a praca odpowiedzialna tak że moim zdaniem te 4 tys. w dzisiejszych czasach to żadne kokosy.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl4.05 o 14:48

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Dorcia4.05 o 13:39

Słyszałam że w czasie tego wirusa, w szpitalach zwykła pielęgniarka zarabia nie mniej niż 4 tys na rękę. Nie wiem czy to dużo bo to ciężka praca, ale zawsze coś.

Zgłoś
Obsereator4.05 o 13:26

Niech przeniosom oddz.dziecięcy że szpitala w Sycowie do Oleśnickiego szpitala.Tam jest jego miejsce.W Sycowie niech powróci normalny oddz.reh.neurologicznej. Bo co teraz się tam dzieje, ciasnota,mało sanitariatów ,i łazienek.Koszmar Panie dyrektorze PZSZ w Oleśnicy.

Zgłoś
Oddział dla rządu 4.05 o 13:17

Niech obremski sam się tam leczy, przecież dla właśnie takich powstanie oddział psycholi rydzykopisiowskiej sekty i kościoła

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube