reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
14℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

OSP Twardogóra obchodziła Dzień Strażaka [ZDJĘCIA]

Aktualności3.05 o 11:20Komentarzy:
Ochotnicza Straż Pożarna w Twardogórze wzięła udział w obchodach Dnia Strażaka. Mundurowi otrzymali w prezencie nowy sprzęt.W sobotę mundurowi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Twardogórze obchodzili Dzień Strażaka. W wydarzeniu wzięli udział także samorządowcy, przedsiębiorcy i urzędnicy, a także grupa motocyklowa Cerber.

- Uroczystość rozpoczęła się polową mszą świętą w kościele p.w. św. Idziego w Chełstowie, którą w naszej intencji poprowadził ks. Marcin z parafii Twardogóra - relacjonują druhowie.

Naczelnicy OSP otrzymali kamery termowizyjne, które wręczyli burmistrz Paweł Czuliński oraz prezes zarządu oddziału ZOSP RP Zbigniew Potyrała. Jedna z firm podarowała też piłę spalinową.

- Na koniec głos zabrali Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Pan Paweł Czuliński oraz Komendant Komendy Powiatowej PSP w Oleśnicy Andrzej Fischer, którzy podziękowali nam za poświęcenie, zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy oraz złożyli życzenia z okazji Dnia Strażaka. Po zakończonej ceremonii udaliśmy się na cmentarze, gdzie pod krzyżem cmentarnym złożyliśmy wiązanki kwiatów upamiętniające strażaków, którzy odeszli na wieczną służbę - czytamy w komunikacie.Zobacz też: Galeria zdjęć na stronie OSP Twardogóra na Facebooku

źródło: OSP Twardogóra

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube