reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
27℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Oleśnickie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności3.05 o 12:15Komentarzy: 43
Z powodu panującej epidemii COVID-19, tegoroczne obchody majowych wydarzeń są obchodzone w innej niż tradycyjna formule. Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja pod Pomnikiem Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych delegacje złożyły kwiaty.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (43)

Edmund Kaleciński5.05 o 10:53

Odnoszę wrażenie, że po wyborach w 2018 roku, przegranych przez byłego burmistrza jego akolici stworzyli w Oleśnicy menażerię poglądów i osób stosujących apologię: "tylko Kołaciński". Metodą biskupiej mowy nienawiści, a fioletowi ogłaszają teraz z wysokości Episkopatu swoje zmartwienie, że "Polacy posługują się językiem nienawiści". Wszędzie gdzie klerykalizm wiedzie prym, jak na oleśnickich forach dyskusyjnych, szaleje wspólne poniewieranie się pseudoreligijnej parafialnej braci. I zawsze anonimowo. Jak tutaj. Jan Bronś wygrał wybory w sposób przygniatający Michała Kołacińskiego. Mnie na przykład postawa moralna tego drugiego, w trakcie jego kadencji mierziła z powodu przesadnego klerykalizmu, ostentacyjnego lekceważenia obowiązującego prawa, łącznie ze skazaniem go przez sąd za niepraworządność. Także sposób zachowania się na sesjach rady wobec radnej. Jakichś oszołamiających sukcesów, jako włodarz miasta na miejscu nie osiągnął. Robił tyle na ile umiał. Dlatego dziwi mnie wynoszenie jego czynów na przesadny piedestał. Każdy z obu wyżej wymienionych winien zastanowić się na swoim zachowaniem publicznym. Bo jest wiele do poprawienia i działania zgodnie z samorządową konstytucją, za którą uważam "ustawę o samorządzie gminnym". Nie jest ona należycie szanowana i realizowana. Z konstytucyjnym pozdrowieniem, w refleksji po 3 Maju...

Zgłoś
To fakt5.05 o 07:42

Wielkie rozczarowanie burmistrzem Bronsiem, nie tak to miało wyglądać.

Zgłoś
Gdyjacekmiał....5.05 o 00:17

To prawda. Burmistrz Bronś to rozczarowanie. Tak sądzi większość. Przekonacie się.

Zgłoś
.4.05 o 20:46

@fafik, a jak ci powiem, że ta większość mocno żałuje teraz swojego wyboru, to co powiesz? Oleśniczanie są w głębokim szoku patrząc na to co, co się teraz w Oleśnicy wyprawia.

Zgłoś
fafik4.05 o 19:41

prawdziwym burmistrzem jest ten który został wybrany dwukrotnie większą ilością głosów kropko matołku, brzydko pachnący tchórzu

Zgłoś
kuria twoja mać4.05 o 19:32

burmistrz nie może być na kolanach. precz z klęczonami !

Zgłoś
.4.05 o 17:25

Edmundowiczu, olbrzymia część Oleśniczan uważa, że pan Michał Kołaciński jest jedynym prawdziwym burmistrzem tego miasta.

Zgłoś
duda4.05 o 16:49

Panie Mandat nie stosuje się pan do przepisów rządu nosimy maseczki a nie kominy. Nieładnie panie radny ile mandatu pana sobie wypisze. A co na to policja? za nieprzestrzeganie przepisów Covidowych są srogie kary.

Zgłoś
Edmund Kaleciński4.05 o 09:55

Burmistrz Kołaciński ? Uczestniczył w evencie jako radny i chyba szef opozycji ? Natomiast jestem zdziwiony, że nie było Burmistrza Bronsia. Organ władzy wykonawczej Gminy Miasta Oleśnicy w Internecie odstawił tylko ble, ble. Święto jest państwowe i taka postawa organu władzy lokalnej, w tej sytuacji nie do zaakceptowania. "Kropka", nie masz nawet odwagi, jako wyznawca radnego Kołacińskiego, podpisać się pod jego "godnością i szacunkiem" ?

Zgłoś
bol4.05 o 09:55

Proponuję zapoznać się z treścią tego ważnego dokumentu jakim niewątpliwie jest Konstytucja 3 Maja.Spojrzeć na jej blaski ale i cienie np.utrwalenie ustroju feudalnego.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube