reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
14℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Oleśnickie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności3.05 o 12:15Komentarzy: 43
Z powodu panującej epidemii COVID-19, tegoroczne obchody majowych wydarzeń są obchodzone w innej niż tradycyjna formule. Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja pod Pomnikiem Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych delegacje złożyły kwiaty.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (43)

mad8.05 o 23:27

"Zazdrość i zawiść dotyczy głównie głupców, a szczególnie takich przykościelnych. Bo wszyscy głupcy kleją się do tzw. prawicy. Po tej stronie życia społecznego i politycznego nie ma potrzeby myślenia, a tylko starczy przekonanie o swojej bezpodstawnej zresztą wyższości, i myślenie, że wszyscy inni mają kompleksy" - Zazdrość i zawiść ... tak, wiem, panu jest obca ...

Zgłoś
gumowe ucho5.05 o 21:54

never - głupcze dale trujesz. Głupka ciężko przekonać.

Zgłoś
?5.05 o 19:37

Co powiedzieć o Oleśniczanach którzy uwierzyli w obietnice wyborcze Bronsia? Naiwniacy, głupcy czy sklerotycy?

Zgłoś
never5.05 o 19:31

Możesz sprawdzić na stronie wrocławskiego IPN- teczka personalna nr 31-586 tajnego współpracownika o ps "Anna" imię ojca :Jan, ur. 10. 02. 1948r. Te dane są jawne, nie jest to żaden fakenews, ale wybaczam ci bo nie wiesz co mówisz. Mówisz , że głupcy dają się nabierać na fakenewsy, tak było z oleśniczanami którzy dali się nabrać na takie właśnie informacje w czasie kampanii przed wyborami samorządowymi w 2018 r ? Głupcy?

Zgłoś
gumowe ucho5.05 o 18:42

@never - dobrze napisał Pan Edmund Kaleciński. Jesteś głupcem. Dajesz się nabierać na "fejkniusy". Teraz każdy kto dokłada kościołowi i pisowi jest określany jako TW. Żadna rewelacja, w Internecie nawet Terlecki może wyglądać jak człowiek :) :)

Zgłoś
never5.05 o 17:32

Wiem wiem, pisaliście już o tym, teraz nie ma demokracji. Jedyny właściwy ustrój demokratyczny mieliśmy za peerelu, wtedy tajni współpracownicy tacy jak TW Anna, imię ojca Jan, ur. 10.02.1948 r. mnożyli się jak przysłowiowe króliki. To był spaniały czas, prawda Edmundowiczu?

Zgłoś
never5.05 o 17:32

Wiem wiem, pisaliście już o tym, teraz nie ma demokracji. Jedyny właściwy ustrój demokratyczny mieliśmy za peerelu, wtedy tajni współpracownicy tacy jak TW Anna, imię ojca Jan, ur. 10.02.1948 r. mnożyli się jak przysłowiowe króliki. To był spaniały czas, prawda Edmundowiczu?

Zgłoś
Edmund Kaleciński5.05 o 17:22

Jakbyś tak miał myślący mózg @never, to byś zrozumiał, że nie wiesz o czym mówisz. Zazdrość i zawiść dotyczy głównie głupców, a szczególnie takich przykościelnych. Bo wszyscy głupcy kleją się do tzw. prawicy. Po tej stronie życia społecznego i politycznego nie ma potrzeby myślenia, a tylko starczy przekonanie o swojej bezpodstawnej zresztą wyższości, i myślenie, że wszyscy inni mają kompleksy. Ale takie przekonanie ma też facet będący na stołku prezydenta państwa, nazwany przez znanego pisarza "debilem". Rządzenie debilne daje opłakane skutki. Kołaciński swego czasu zachwalał Morawieckiego, a ten za kłamstwa skazany przez sąd, Michał też skazany i wielu innych o których czytamy w mediach. Księży powoli skazuje się za zbrodnie gwałtów i pedofilii więc kaczor z zerem prześladują sędziów. Nie sposób opisać wszystkie niedomogi władzy świeckiej i boskiej, więc z rozpaczy biskupi chleją i wspólnie z partyjniactwem pisowskim stworzyli "zorganizowaną grupę przestępczą". Więcej nie piszę, bo poważne sprawy nie na twoją głowę. Kończąc, ja nigdy nie popierałem usłużności Bronsia wobec Kościoła, ale kiedy zobaczyłem jak Kołaciński pada na kolana jako burmistrz, przed klechą w Rynku, to uznałem, że ten były oficer rezerwy, kiedyś służący w szyku z Armią Radziecką i LWP, zwykły polityczny przechrzta, nie zasługuje na uznanie w sferze publicznej. I nie zmyje już z kolan takiej plamy żeby nie wiem ile kąpał się w Morzu Martwym.

Zgłoś
never5.05 o 15:07

Edmundowiczu, zżera was najzwyklejsza zawiść, zazdrość o szlify oficerskie pana Michała Kołacińskiego. Bronś jest po stokroć bardziej usłużny Kościołowi od byłego burmistrza, świadczy o tym nieprzerwany strumień pieniędzy do radia o słuchalności 0,02%, a jednak wam to nie przeszkadza. Nie ma zatem innego wytłumaczenia jak fakt, że wieczny podchorąży nigdy nie pozbędzie się kompleksu kapitana.

Zgłoś
taka zamiana5.05 o 11:42

Edmundowiczu, a kochajcie swojego Bronsia ile wlezie, tylko musicie wiedzieć , że on wydaje na klerykalne Radio Rodzina 100% więcej środków od Kołacińskiego, z waszych podatków dodam. W zasadzie, to pan Michał nie sponsorował w ogóle tego radia.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube