reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
15℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Mistrzowie parkowania cz. 67. Zobaczcie najnowszą odsłonę!

Ciekawostki3.05 o 08:19Komentarzy: 25
Czas na kolejną odsłonę lokalnych mistrzów parkowania. Są to kierowcy, którzy najwyraźniej nie myślą o uczestnikach ruchu - zarówno pieszych, jak i poruszających się innymi pojazdami. Zasady publikacji są proste. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie "mistrza", a następnie wybierzemy najciekawsze propozycje do publikacji. Zachęcamy też do powiadamiania na bieżąco policji o kierowcach stwarzających zagrożenie! Wystarczy zadzwonić pod numer 997 lub 112.Chcecie pokazać innych mistrzów parkowania? Prześlijcie nam zdjęcia i opiszcie je!

Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (25)

O-CA 6.05 o 21:36

Pierwsze zdjęcie Kia Ceed to zapewne Oleśniccy tajniacy... nie w takich miejscach parkowali.

Zgłoś
mi3.05 o 21:01

Trochę przesada umieszczać zdjęcie auta z przyczepką pod marketem budowlanym...

Zgłoś
???3.05 o 19:56

Panowie - mówicie tutaj (przytaczając przepisy) o parkowaniu na miejscach parkingowych PUBLICZNYCH. A te dwa auta stoją zaparkowane na terenie prywatnym - to po pierwsze. Po drugie - przytoczcie przepis, który zakazuje parkowania w sposób, który utrudnia poruszanie się innym pojazdom - miało by to miejsce gdyby oba pojazdy stanęły "w liniach". Zaraz mądrale by krzyczeli, że wystaje, że nie da się przejechać... Macie ludzie problem - zapraszam na uliczki na ratajach - chodniki = parkingi - bo po co bramy otwierać i na swoją posesję wjeżdżać ?

Zgłoś
Kamil3.05 o 16:31

Tak parkują ludzie z małymi siusiakami

Zgłoś
Mrówa3.05 o 15:46

Niestosowanie się do wyznaczonych białych lub żółtych linii parkingowych to mandat 100 zł i 1 punk karny. Nie ma nic o odstępstwie od tego przepisu, więc zajmowanie dwóch miejsc parkingowych jest nieprawidłowe. Chyba.

Zgłoś
oles3.05 o 15:34

pod dolmatem są miejsca dla busów i aut z przyczepką. Co z tego skoro parkują tam paniusie co to po dzieci do sp6 przyjechały .

Zgłoś
oles3.05 o 15:32

a gdzie zdjęcia z pod biedronki na Wojska Polskiego, co to ludzie prawie na wejściu do sklepu parkują. Albo "na szybie" przy kasach gdzie wyrazie jest namalowana linia ciągła.

Zgłoś
Robert 3.05 o 15:30

Też jestem kierowcą, ale takich cyrków nie robię choć wiem jak trudno nieraz znaleźć miejsce do parkowania.

Zgłoś
PiS + Lewica = lov<33.05 o 14:27

A może ktoś podać przepisy że wolno lub nie wolno zajmować dwóch miejsc parkingowych, jeżeli pojazd lub zespół pojazdów nie mieści się na jednym?

Zgłoś
PiS=PZPR3.05 o 13:39

miałem skomentować fotki busa i opla z przyczepką, ale inni mnie uprzedzili :-) P. Paszkowski - honor i cohones - - i usunąć te dwa zdjęcia - bo akurat ci dwaj kierowcy wykazali się trzeźwym umysłem i pomyśleli też o innych kierowcach. WSTYD MO - tylko klikalnośc się liczy ? Portal schodzi na psy...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube