reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
27℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Fundacja uważa, że nie ma podstaw do odholowania poloneza. Za to chętnie wezmą udział w debacie

Aktualności1.05 o 08:19Komentarzy: 113
Fundacja "Pro - prawo do życia" za pośrednictwem portalu MojaOlesnica.pl odniosła się do ostatniego stanowiska drogowców oraz do propozycji radnych w sprawie debaty.Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy uznał poloneza ze zdjęciami martwych płodów za "reklamę społeczną" i uważa, że jego właściciel - fundacja "Pro - prawo dożycia" jest winna z tego tytułu ponad 50 tysięcy złotych kary za bezumowne zajęcia pasa drogowego. Planowane jest też odholowanie pojazdu.

- ZDP wszczął postępowanie, a nie zaczął naliczać karę. Dopiero czekamy na decyzję, od której przysługuje nam prawo odwołania się. Nie ma także żadnych podstaw do odholowania samochodu - uważa Jan Both z fundacji "Pro - prawo do życia".

Natomiast z Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miasta Oleśnicy wyszła propozycja, aby w maju lub w czerwcu zorganizować debatę z udziałem mieszkańców oraz organizacji. - Chętnie weźmiemy udział w debacie zaproponowanej przez oleśnickich radnych na zasadach stosowanych w debatach medialnych, czyli musiałby być zagwarantowany równy czas dla stron, bezstronny prowadzący, ewentualnie dwóch prowadzących - odpowiada J. Both.

Zobacz też:
- Odholują poloneza ze zdjęciami martwych płodów? Kary sięgają ponad 50 tysięcy złotych
- Zaproszą przedstawicieli fundacji na debatę. Liczą, że przestaną prezentować drastyczne zdjęcia


rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (113)

MojaOlesnica.pl3.05 o 20:12

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Dagrama3.05 o 09:01

Aborcja farmakologiczna jest legalna, zakup samodzielnie tabletek mizoprostolu nie jest karany, można aborcje przeprowadzić w Niemczech, Czechach i Słowacji i to NIE JEST KARALNE. Nie jest karalne mówienie o faktach. Nawet jeśli kobieta nie ma pieniędzy to pomoże jej organizacja womens on web.

Zgłoś
Ajront3.05 o 00:23

A właśnie,że zgłoszę. Tylko jeszcze po drodze opierdziele kolbe plebanowi i łykne tego dobrego szejku proteinowego mniam, tylko nie wiem czemu zawsze po nim chce mi się tak śpiewać JEEEZUUU MAAAARIAAAAA OJCIEEEEC DYREKTOOOOR KEMPAAAAA AAAABBBAAAA ANIOOOŁKI. szczęść borze :)))

Zgłoś
Perturabo2.05 o 22:47

To zgłaszaj. Na co czekasz worku na spermę plebana :)

Zgłoś
Ty już wiesz kto2.05 o 22:41

Ej perturabo Debilu, wstawaj zes...ty już wiesz co :). No i ogólnie aborcja w Polsce jest zakazana i według Kodeksu Karnego podlega karze do 3 lat pozbawienia wolności. Więc tak, przestępstwa trzeba zgłaszać organom ścigania :).

Zgłoś
Ajront2.05 o 22:37

?Perturabo morda

Zgłoś
Perturabo2.05 o 22:02

Jak widziałeś morderstwo zgłoś na policję debilu.

Zgłoś
~Matylda~2.05 o 21:59

Ale w tej dyskusji chyba nie będzie chodziło o stricte aborcję, tylko o FORMĘ i sposób prezentacji tej kampanii społecznej czy cokolwiek to jest. I mam nadzieję że uda się przekonać fundację "Pro - prawo do życia" do zmiany tej formy, ponieważ obecna jest nie do zaakceptowania przez większość mieszkańców, bez względu na to co o aborcji sądzą.

Zgłoś
Ajront2.05 o 21:09

@kuria twoja mac. Podaj konkretne przykłady bo bredziesz. Ja twierdzę że typowa aborcja to morderstwo. Jeśli jest inaczej i np. Aborcja występuje w przyrodzie udowodnij podaj przykład. @Perturbaro zamknij tam jadaczke wiem że się podszywasz pode mnie

Zgłoś
Tanto2.05 o 18:22

Co na celu ma ta debata ? Nad łamaniem prawa przez fundację nie ma co debatować. A jeśli chodzi o samą aborcję to wystarczy jedno pytanie; ktoś was do niej zmusza ? I po debacie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube