reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
15℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Słodkie Na Orientację Bieganie. Wystartowało w nim 250 zawodników [ZDJĘCIA]

Sport25.04 o 09:33Komentarzy:
Za nami SNOB - Słodkie Na Orientację Bieganie. Wydarzenie odbyło się w lasach na terenie gminy Twardogóra.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaWczoraj w lasach w gminie Twardogóra odbyło się wydarzenie sportowe SNOB - Słodkie Na Orientację Bieganie. Wzięło w nim udział około 250 zawodników, którzy startowali w różnym czasie ze względu na epidemię COVID-19. Trasa rodzinna miała dystans ok. 10 kilometrów, a pozostałe 25 i 50 km. Zorganizowano również Bieg Strażaków. Dla rowerzystów przewidziano dystans 60 kilometrów.

Pomysłodawcami wydarzenia byli Mateusz Musiał i Sebastian Czaicki, którzy zorganizowali je we współpracy m.in. z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Twardogórze oraz Nadleśnictwem Oleśnica Śląska. Biuro rajdu było zlokalizowane będzie na terenie rekreacyjnym w parku, w pobliżu ruin Pałacu von Reichenbach w Goszczu.

- Jak już odsapniecie i posilicie się pysznymi pierogami, zróbcie coś dla Nas i podzielcie się z Nami Waszymi opiniami. Jakie one by nie były (proszę oczywiście merytorycznie i kulturalnie) prosimy o pochwały i o uwagi. I edycja to zawsze jest dla organizatorów wyzwanie i przeżycie. Liczba niemal 250 zawodników, przekroczyła Nasze oczekiwania. A zorganizowanie tej imprezy na przekór przeciwnościom pandemii i losu, dodatkowo wprowadzał u nas czasami niepokój. Znane nazwiska na wszystkich trasach podnosiły Nasze ego ale też powodowały u Nas spięcie, aby mapy i usytuowanie PK było na odpowiedni poziomie. Dlatego opinie w szczególności co do mapy i PK będą dla Nas najistotniejsze, uczymy się na błędach i jeżeli takie były to z pewnością w przyszłym roku będziemy chcieli je wyeliminować. Zatem do "piór" i piszcie w komentarzach poniżej, krótko, zwięźle ale na temat, dodając ogólne zadowolenie z imprezy w skali 1-10, gdzie 1 to najgorzej - apelują organizatorzy wydarzenia.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd, fot. Nadleśnictwo Oleśnica Śląska, SNOB

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube