reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
14℃
(rozproszone chmury). Zobacz prognozę pogody

Każdy będzie mógł zarejestrować się na szczepienie przeciwko COVID-19

Aktualności19.04 o 10:37Komentarzy: 12
Premier Mateusz Morawiecki chce, aby każdy zainteresowany Polak otrzymał skierowanie na szczepienie przeciwko COVID-19.- Do 10 maja chcemy spowodować, aby każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie tak, aby najpóźniej do sierpnia - a mamy rosnącą nadzieję, że może to być nawet wcześniej i zależy od liczby szczepionek przyjeżdżających do Polski - każdy obywatel mógł zostać zaszczepiony, jeżeli tylko będzie chciał - powiedział dziś premier Mateusz Morawiecki.

Wraził też nadzieję, że wszyscy Polacy będą chcieli się zaszczepić. Jako przykład wymienił Wielką Brytanię, gdzie spadła liczba zachorowań. - I my mamy rosnącą nadzieję, że dzięki takim punktom szczepień powszechnych jak ten w Legnicy, będziemy mogli nie tylko przejść do kontrofensywy, ale spowodować, że pandemia będzie naprawdę coraz mniej dokuczliwa, a liczba nowych zakażeń będzie dawała nam możliwość odmrażania gospodarki - oświadczył Morawiecki. Punkty masowych szczepień przeciwko COVID-19 będą znajdowały się m.in. w hali sportowej OKR Atol w Oleśnicy oraz w hali MOSiR-u w Sycowie.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (12)

Szczepionka 19.04 o 10:49

Atol to tylko jeszcze niższy poziom intelektualny niż władza rydzykopisiowskiej sekty i kościoła w Oleśnicy

Zgłoś
:)) 19.04 o 10:48

Co mówi premier mogę przeczytac w prasie ogólnopolskiej. A to co się dzieje w Olesnicy chciałabym dowiedzieć się z tej witryny. O Atolu piszecie od dawna i co dalej? I nic. Żadnych nowych informacji. A przecież MO jest chyba od tego żeby na bieżąco informować mieszkańców o sytuacji epidemicznej. Mieszkańcy nic nie wiedzą poza tym co przepiszą ze strony MZ. A i tak nie jednokrotnie nawet nie potrafili przepisać danych prawidłowo. Wstyd.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube