reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 23 kwietnia. Imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta.
10℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Uwaga, podróżni! Zamknięcie jednego z torów kolejowych w Oleśnicy

Aktualności8.04 o 22:14Komentarzy: 0
Profil Kolej w Oleśnicy informuje o zmianach w zakresie kolei w mieście. Chodzi o wyłączenie jednego z torów przystanku Rataje.`***

Dziś kończą się objazdy pociągów przez Oleśnicę, spowodowane pracami na wiadukcie drogowym przerzuconym nad przystankiem Oleśnica Rataje. Od jutra przez 10 dni (do 18 kwietnia 2021 r.) zamknięty będzie drugi z torów, czyli prowadzący do stacji Oleśnica. Z tego powodu wszystkie pociągi jadące przez Oleśnicę Rataje kursować będą bezpośrednio do/z Wrocławia, tj. z pominięciem stacji Oleśnica.

Za część pociągów, które powinny planowo zmieniać kierunek w Oleśnicy, uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa (w cenie biletu kolejowego) pomiędzy dworcem Oleśnica a przystankiem Oleśnica Rataje, podwożąc pasażerów na odjeżdżające pociągi oraz odwożąc ich po przyjeździe.

UWAGA! Autobusy spod dworca w Oleśnicy będą odjeżdżać wcześniej niż pociągi kursujące do dziś przez Oleśnicę. Rozkład jazdy można sprawdzić na Portalu Pasażera (www.portalpasazera.pl).

Kolej w Oleśnicy

***

rd, źródło: Kolej w Oleśnicy/Facebook

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube