reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 23 kwietnia. Imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta.
10℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Mężczyzna uszkodził drzwi. Miał przy sobie clonozepanum

Aktualności6.04 o 14:30Komentarzy: 22
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy zatrzymali 37- latka, który uszkodził poprzez wyłamanie i wybicie szyby drzwi wejściowe do budynku dworca PKP w Oleśnicy. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.W miniony weekend na terenie dworca PKP 37-letni mieszkaniec powiatu opolskiego uszkodził drzwi wejściowe poprzez wyłamanie oraz wybicie szyby. Przybyły na miejsce patrol policji ujawnił i zatrzymał mężczyznę, który dokonał uszkodzenia mienia.

- W trakcie trwania interwencji funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie substancję zabronioną w postaci leku psychotropowego clonozepanum - mówi asp. Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji gdzie został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,75 mg/l.

- Po wykonanych czynnościach osadzono go w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. W chwili wytrzeźwienia mieszkaniec powiatu opolskiego usłyszał dwa zarzuty: uszkodzenia mienia oraz posiadania substancji zabronionej do których to zarzutów się przyznał. Z uwagi, że mężczyzna wcześniej popełnił już podobne przestępstwo może mu grozić kara pozbawienia wolności do 5 lat - informuje asp. Bernadeta Pytel.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

PIS & KLER sp.zoo7.04 o 12:07

ZŁODZIEJE & PEDOFILE sp.zoo

Zgłoś
Ja7.04 o 10:10

To był Tadeusz Nabłyszczacz

Zgłoś
K6.04 o 22:33

Powinni mu w zasadzie zapłacić ,podjął pracę remontowe tego obiektu

Zgłoś
Kazik6.04 o 22:16

Dla mnie kto bierze ten lek to jest chory bo albo przepisał lekarz na chorobę albo ktoś jest narkomanem a to też choroba więc koło tylko za uszkodzenie mienia odpowie tak powinno być

Zgłoś
MM6.04 o 22:15

Jaki dworzec ?. To kiedyś był dworzec a teraz to co zostało nie można nazwać dworcem, więc nigdzie się nie włamał a szyba to pewnie ze starości wyleciała jak pociąg przejeżdżał.

Zgłoś
V6.04 o 22:07

Osoba która nie ma stwierdzonrj choroby psychicznej po zarzyciu z alkoholem robi w człowieku taka mieszanke że racjonalne myślenie nigdy nie nastopi Wręcz może szybko ze zdrowego chorego zrobić

Zgłoś
M6.04 o 21:11

A igły widły

Zgłoś
K6.04 o 21:09

Jest podawany też przy epilepsji

Zgłoś
???6.04 o 20:19

Jaki zabroniony lek ? Jeśli ten lek jest substancją zabronioną to znaczy że lekarz też popełnił przestępstwo skoro wypisał receptę? Co ta policja gada ?

Zgłoś
Bzdury6.04 o 19:05

Taka prawda To lek na receptę, na lęki i padaczkę ,wystarczy depresja na która teraz wszyscy chorują i nie trzeba miec mocno zrytego beretu, żeby lekarz przepisał, ale na pewno Nie jest lekiem zabronionym.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube