reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 19 kwietnia. Imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego.
9℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Śmieci zalegają na cmentarzu parafialnym w Grabownie Wielkim

Aktualności5.04 o 09:17Komentarzy: 41
- Tak wygląda kontener przy cmentarzu parafialnym w Grabownie Wielkim, na który to ksiądz pobiera opłatę za wjazd i 10% wartości postawionego pomnika, a nie potrafi zadzwonić o wywóz kontenera i podstawienie pustego - zwraca się czytelniczka i apeluje do proboszcza o interwencję w tej sprawie.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (41)

Aska6.04 o 21:25

STOP PLASTIKOWI

Zgłoś
Obserwatorze6.04 o 20:12

Każdy zazdrości nam Andrzejka. Boli Was wszystkich i ma boleć. Robi chłop robotę a Wy o nim gadacie. Tak to właśnie w życiu wygląda - a byle obserwatorze nikt nie będzie gadał bo nie ma o kim. A tak naprawdę tak jeździsz i oglądasz to weź się za robotę i daj przykład innym ;) Matole.

Zgłoś
obserwator6.04 o 14:35

I to jest mentalność ludzi z Grabowna. Należy się, mają nam to zrobić, ksiądz zły, władza zła, wszyscy źli. A sami nawet palcem nie kiwną żeby coś zrobić. Wstyd na całą okolicę. Tylko pretensje, zadymy a własnej inicjatywy za grosz. Jeżdżąc po gminie i okolicach to tak zaniedbanej wsi trudno znaleźć. Tak się zastanawiam po co wy tam macie sołtysa, radnego. taka duża wieś a nie potrafią się zorganizować i zrobić coś dobrego sami dla siebie. Wstyd i hańba.

Zgłoś
pomyśl6.04 o 10:15

problem jest ze sprzątaniem, ale sami to znosimy , takie badziewie niepotrzebne

Zgłoś
obser6.04 o 10:14

kupowanie plastikowych kwiatów to wyrzucanie kasy w błoto, potem rodzina ma kłopot aby to wynosić. Poniewiera się to i zaśmieca kulę ziemską. Tak samo ilość zniczy. W czym to pomorze zmarłemu. Powinni zabronić takiego zaśmiecania

Zgłoś
Jest lepiej6.04 o 09:32

To nie zdjęcie z cmentarza z Bierutowa. Jakieś inne. Ale u nas jest to samo, czyli wszędzie mamy taki syf?

Zgłoś
Rafał 6.04 o 09:30

Gdzie jest kontener z Bierutowa? Jakby był to by się nie wysypywalo. Kto to nakazał zabierać śmieci do domu? Ja się z tym nie godzę. dobrze że mam grób daleko bo Ci co mają koło bramy to mieli folię na pomniku.

Zgłoś
Hdhe6.04 o 09:18

Jezu naprawdę już nie macie co pisać tylko takie coś ? Opanujcie się naprawdę W Oleśnicy jest papierek po batonie na rynku idźcie to zdj zrobić i opiszcie zalegające śmieci na rynku

Zgłoś
Pijak6.04 o 08:33

Ta sama fotka co z Paryżewa...

Zgłoś
m6.04 o 07:15

do Jarek - o porządek nie dbają sami mieszkańcy. Dlaczego te śmieci zalegają tam gdzie piszesz.Czy to włodarze miasta je wyrzucili? Gdyby każdy dbał o porządek nie byłoby tematu. Jeżeli chodzi o śmieci na cmentarzach. Większość ludzi tłumnie podąża na cmentarz przed samymi świętami /piątek, sobota/. Czy śmieciarka ma czekać koło pojemnika? Sprawa starych mebli i opon na cmentarzu to już nawet nie podlega dyskusji. To powinno być głownym tematem, ale jakoś niektórym umknęło.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube