reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 23 kwietnia. Imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta.
9℃
(lekkie zachmurzenie). Zobacz prognozę pogody

Kartoteka online. MOKiS zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w projekcie

Kultura5.04 o 10:03Komentarzy:
- Zapraszamy młodzież od lat 15 i dorosłych! Osoby z doświadczeniem i te, które chcą spróbować swoich sił w działaniach teatralnych - zachęca oleśnicki MOKiS-.* * *

Dołącz do międzypokoleniowej grupy teatralnej i weź udział w projekcie "Kartoteka online"!

Zapraszamy młodzież od lat 15 i dorosłych! Osoby z doświadczeniem i te, które chcą spróbować swoich sił w działaniach teatralnych.

Projekt będzie realizowany w całości online! Celem projektu jest stworzenie zapisu pokoleniowego doświadczenia z czasów pandemii i wykorzystanie do tego twórczego medium, jakim jest teatr.

W ramach działań projektowych odbędą się warsztaty teatralne online prowadzone przez naszą instruktorkę Annę Rakowską Ania Rakowska. W ramach warsztatów uczestnicy będą pracować nad monologami opartymi na twórczości Tadeusza Różewicza, szczególnie na dramacie "Kartoteka".

Gotowe monologi zostaną nagrane i twórczo zmontowane w formie video-performance teatralnego. A premiera video-performance "Kartoteka online odbędzie się w lipcu na naszym kanale YouTube.

Więcej informacji o projekcie i formularz zapisu online (dostępny będzie od 6 kwietnia‼) znajdziecie na naszej stronie https://tiny.pl/r29k8

MOKiS

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube