reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 19 kwietnia. Imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego.
10℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Ksiądz pedofil Arkadiusz H. został skazany przez sąd. Na ile trafi do więzienia?

Aktualności8.03 o 14:04Komentarzy: 101
Ksiądz Arkadiusz H. usłyszał wyrok za molestowanie piętnastolatka. Inne czyny pedofilskie uległy już przedawnieniu.


źródło: "Zabawa w chowanego" / YouTube

W maju zeszłego roku miała miejsce premiera filmu dokumentalnego braci Sekielskich pod tytułem "Zabawa w chowanego", ukazująca jak instytucja Kościoła rzymskokatolickiego przez lata pozwalała funkcjonować księżom pedofilom w swoich strukturach. Andrzej Hurny to jedna z ofiar duchownego Arkadiusza H., który posługę pełnił m.in. w Sycowie. Poszkodowany w latach 90. był ministrantem.

Większość czynów, o które obwiniany jest H., uległa przedawnieniu. Natomiast w Sądzie Rejonowym w Pleszewie właśnie ruszył proces księdza, któremu prokuratura zarzuca kilkanaście przestępstw o charakterze seksualnym wobec piętnastolatka, dziś już dorosłego mężczyzny, pokazanego w głośnym dokumencie. Arkadiusz H. dopiero w sądzie przyznał się do zarzucanych czynów i przeprosił za nie.

Dziś ksiądz został został skazany na trzy lata pozbawienia wolności oraz zakaz pracy z dziećmi i młodzieżą na 10 lat. Tak orzekł Sąd Rejonowy w Pleszewie. Prokuratura domagała się sześciu lat więzienia dla H., a jego obrońca - półtora roku w zawieszeniu na pięć lat. Wyrok nie jest prawomocny.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (101)

ACAB JP 100% 11.03 o 08:46

Sąd powinien łapać złodziei i morderców a nie obrażać uczucia religijne zwykłych ludzi czepiając się Księży. Niby PRL się skończył a w wymiarze sprawiedliwości dalej 100% stalinizmu i walka z religią.

Zgłoś
do paki10.03 o 20:10

czarne zboki

Zgłoś
minus10.03 o 19:08

Skąd Ci się wzieły PATRIOTYCZNE rodziny ? Jeżeli nie popieram LGBT to jestem gwałcicielem ? :) . Nie pisz pod wpływem emocji podszywaczu bo jesteś niewiarygodny

Zgłoś
Perturabo10.03 o 12:07

@ minus, słucham ? Homoseksualizm to nie choroba ani przestępstwo. W tej sprawie nie chodzi o homoseksualizm tylko o gwałt, który jest przestępstwem. Gwałt na dziecku czyli pedofilię, której dopuścił sie ksiądz. Albo jesteś zwykłym trolem albo księdzem NIE z powołania skoro bronisz tego zboczeńca w sutannie.

Zgłoś
minus10.03 o 09:40

Wg statystyk 100% dewiantów cierpiących na heteroseksualizm to pedofile i 95% przestępstw na tle pedofilskim ma miejsce w tradycyjnych, katolickich, patriotycznych rodzinach heteroseksualnych w których biały heteroseksualny katolicki męski oprawca gwałci i molestuje swoje dzieci bez względu na ich płeć. To jest prawda o zboczonych heteroseksualnych dewiantach i gwałcicielach. Trzeba być pożytecznym idiotą, oraz samemu być pedofilem i gwałcicielem żeby być homofobem, być przeciwko LGBT i popierać heteroseksualną dewiację i tradycyjne heteroseksualne rodziny w których cierpi 100% dzieci

Zgłoś
minus10.03 o 08:32

Bronisz po prostu homoseksualistów . I już Ci pisałem nie podpuszczaj mnie , bo ja nie jestem Twoim rysiem czy Ajronem . Jesteś tak zwananym " pożytecznym idiotą " . Doucz się z historii co to znaczy .

Zgłoś
Perturabo9.03 o 22:19

@ minus, skłamałeś bo jego ofiara w trakcie gwałtów była dzieckiem, inne też, teraz są dorośli. Jakbyś obejrzał film Sekielskich to byś wiedział. Doucz się najpierw zamiast klamać, to nie po katolicku.

Zgłoś
minus9.03 o 22:00

Pewnie pedofil katolik

Zgłoś
minus9.03 o 20:52

Dlaczego nie piszesz pod swoim nickiem ? . Wstydzisz się ? Gdzie skłamałem ? Tu nie ma żadnej pedofilli tylko homoseksualizm .

Zgłoś
fuuj9.03 o 20:42

pedofilce sutannowe

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube