reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 19 kwietnia. Imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego.
10℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Trwają roboty przy fundamentach nowej sali gimnastycznej SP4

Aktualności4.03 o 16:12Komentarzy: 16
Oleśnicki magistrat poinformował o statusie robót przy budowie nowej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Oleśnicy.- #OleśnicaInwestuje i to widać. Na budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 widać coraz większe efekty. Aktualnie realizowane są prace przy fundamentach – izolacje, zbrojenie, roboty ziemne i betoniarskie. Latem przyszłego roku obiekt ma być gotowy. Będzie kosztował ponad 9 mln złotych. My jesteśmy przekonani, że WARTO! Bo właśnie takich inwestycji mieszkańcy potrzebują - informuje Urząd Miasta Oleśnicy.

Obiekt będzie miał wymiary 20x40 metrów wraz z marginesem i niewielką widownią, ośmioma szatniami, zapleczem sanitarnym, pokojem nauczycielskim, magazynem oraz łącznikiem z budynkiem szkoły. Zakończenie budowy planowane jest na lipiec przyszłego roku.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (16)

matka ucznia5.03 o 17:27

Wszyscy specjaliści, ja się cieszę, niech budują jak najszybciej.

Zgłoś
rodzic ucznia z czwórki5.03 o 10:50

Projekt tej sali powstał w czasie kadencji Kołacińskiego po konsultacjach ze społecznością S.p. 4, wtedy też zabezpieczono fundusze na ten cel. Wcześniej nikt się nie interesował tematem.

Zgłoś
.5.03 o 10:06

@ Mieszkaniec, dlaczego tak nie pisałeś kiedy codzienny, obraźliwy, poniżający hejt lal się z mediów w poprzedniej kadencji, dodam świetnej kadencji? Teraz to jest lajcik mały pikuś przy tym jak obrażani byli Kociński z Kołacińskim. Zgadnij, z jakich środowisk pochodził?

Zgłoś
Mieszkaniec5.03 o 07:25

Jakie trzeba mieć smutne życie, jeśli jedynym jego sensem i celem jest hejt. Ponieważ nie jest tajemnicą, z jakich środowisk pochodzi, na pewno na tych ludzi głosować nie będę. Mieli szansę i ja stracili A tym nachalnym jadem lejącym się codziennie bezpowrotnie ją zaprzepaszczają. Osoba chora z nienawiści nie może być liderem. To żadna oferta dla oleśniczan. To bezustanne marudzenie, pohukiwania zwyczajnie odstręcza.

Zgłoś
Tak myślę5.03 o 06:17

@Dr Dundersztolec przestań się mazać chłopaki nie płaczą

Zgłoś
Taka prawda5.03 o 02:34

O Pułaskiego nic MO nie pisze, bo car z ratusza nie pozwala

Zgłoś
myślą tylko o sobie4.03 o 23:41

Przykład Pułaskiego, tej sali i łącznika Mikołajczyka ( inwestycja zrealizowana w ekspresowym tempie) są kwintesencją sitwy.

Zgłoś
Pokaz4.03 o 22:33

Pokazanebylo

Zgłoś
jest.git4.03 o 22:30

#OleśnicaInwestuje.Kołacinski

Zgłoś
Dr Dundersztyc4.03 o 18:50

Hehe 4 lata temu na zebraniu RR powiedziałem, że syn prędzej szkole skończy niż ta sala powstanie. Od trzech lat chodzi do trójki bo go przepisałem. W tym roku kończy edukację w szkole podstawowej. 8 lat a ja co roku słyszałem że w tym roku to już na pewno ta sala powstanie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube