reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 19 kwietnia. Imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego.
9℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Konferencja prasowa ministra zdrowia. Wiadomo, co z obostrzeniami

Aktualności24.02 o 15:06Komentarzy: 10
Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, co z kolejnymi obostrzeniami.


źródło: MZ

Minister zdrowia Adam Niedzielski wystąpił dziś na specjalnej konferencji prasowej dotyczących nowych obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa. - Widać, że trzecia fala (epidemii - przyp. red.) się rozpędza - zakomunikował minister, którego martwi powiększający się udział mutacji w ogólnej liczbie zakażeń. - Przed nami czas rozwoju epidemii - dodaje minister.

Wiadomo, co dalej z obostrzeniami. - Chcielibyśmy, aby restrykcje obowiązywały na dotychczasowych zasadach poza województwem kujawsko-pomorskim, gdzie obserwujemy najwięcej przypadków zakażeń - mówi minister.

Dodatkowo, konieczne będzie odbycie kwarantanny dla osób przyjeżdżających do Polski od naszych południowych sąsiadów. Tak jak wcześniej spekulowano, od soboty będzie obowiązywać zakaz zakrywania twarzy przyłbicami, szalikami i kominami.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (10)

?? Ogłupiała 24.02 o 22:32

Ja nosiłam do tej pory przyłbicę, która zakrywa nos i usta, jest wygodna, bo nie parują okulary, i tak ja nosiłam na ulicach i nie tylko, a 80 %a może więcej osób nosi maski poniżej nosa, a nawet na brodzie, tego z przylbicą nie da się zrobic, więc co bezpeczniejsze?? Bez komentarza ????????

Zgłoś
Janka24.02 o 22:32

Ja maskie niszem zafsze i ludzie tesz majom nosić skiro ministerstwo karze.

Zgłoś
K24.02 o 21:52

I gwarantuję że byłby koniec pandemii

Zgłoś
Axel 24.02 o 18:09

Oo nagle po roku przyłbice złe? A czym różni się maseczka bawełniana od komina? Najlepiej to odrazu wprowadźcie zakaz oddychania w przestrzeni publicznej. :)

Zgłoś
Ja24.02 o 17:45

Emeryt zapytaj w tvn i wyborczej.

Zgłoś
mad24.02 o 16:49

Nie panują nad niczym!

Zgłoś
Kosmita24.02 o 15:53

Z tego co słyszałem że pracuje dłużej, bo przeszedł na dobę marsjańską. Przecież jak mamy te milion aut to teraz podobno do 2025 roku wybudujemy milion promów kosmicznych. Będziemy kolonizować Marsa.

Zgłoś
emerycie24.02 o 15:48

Minister zdrowia w czasie epidemii pracuje 24 godziny na dobę, ty się lepiej zapytaj ile Bronś pracuje bo w mieście bardzo źle się dzieje?

Zgłoś
emeryt24.02 o 15:37

Zadam pytanie,w jakich godzinach pracuje p.,,minister,,skoro cały czas poświęca konferencją prasowym lub wywiadom telewizyjnym?!

Zgłoś
mb24.02 o 15:32

rd - Warmińsko-Mazurskie - baranie

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube