reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Syców niczym miasto miłości. Czy jej czaru ta para doświadczała pod chmurką? [WIDEO]

Ciekawostki24.02 o 08:20Komentarzy: 67
Po Internecie krąży nagranie z rzekomo miłosnego spotkania pewnej pary, która miała oddawać się fizycznym uciechom w biały dzień przy przychodni w Sycowie.Miłość niejedno ma imię. Bywa niespodziewana, bywa nagła, wynika choćby z potrzeby chwili. Iście wiosenna aura na dworze najwyraźniej sprzyja potrzebie bliskości serc. Nie tylko tej duchowej, ale i fizycznej.

Jak relacjonują mieszkańcy Sycowa, w poniedziałek za dnia przy ulicy Wrocławskiej, naprzeciwko miejscowej przychodni, przechodnie i przejeżdżający tamtędy kierowcy mogli zobaczyć parę, która mocno się do siebie zbliżyła. Ona siedziała na murku ogrodzenia posesji. On stał i mimo ruchu ulicznego skupiał się na dokonywanym akcie. Nic nie zdawało się im przeszkadzać i na tym najlepiej poprzestańmy relację.

Wszak niektórzy mogli poczuć się zgorszeni, ale najwyraźniej zrozumieli, że prawdziwa bliskość to rzadkość w czasach dystansowania się od innych i nie należy z tym walczyć. Jeszcze inni postanowili uwiecznić parę za pomocą nagrań.

Policja w tej sprawie nie otrzymała żadnego zgłoszenia. Ale jak zapewniają mundurowi, musi ono być i powinna się ujawnić osoba, która poczuła się tym zgorszona, aby ewentualnie ukarać uczestników miłosnej schadzki w miejscu publicznym. O ile faktycznie do niej doszło.

- Jak oni mogli tak zrobić? - pytają niektórzy sycowianie. Ano mogli, bo kto im zabronił? Kolejne osoby wskazują, że mężczyzna pomagał jedynie wstać nietrzeźwej kobiecie. Co tam się działo, pozostanie słodką ich słodką tajemnicą, a także... przechodniów, którzy to wszystko widzieli.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (67)

ubu24.02 o 08:56

właściwie, żeby publikować takie nagrania to też trzeba być zje.. mocno

Zgłoś
kkk24.02 o 08:51

DLS..... haha dokładnie!!

Zgłoś
Nektarynka24.02 o 08:49

Wzruszająca historia

Zgłoś
Giod24.02 o 08:49

Wszak to miasto pisu, biznesmen z Torunia tu bywał, posłanka z niego pochodzi, starosta Oleśnicki, to miasto miłości Polaków do POLSKI, LUDZI

Zgłoś
nasti24.02 o 08:47

DLS hahahaahaha dokładnie ^^

Zgłoś
DLS24.02 o 08:45

Jedno pewne: **uja widać na tym filmie

Zgłoś
Kkk24.02 o 08:22

Segggz.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube