reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Syców niczym miasto miłości. Czy jej czaru ta para doświadczała pod chmurką? [WIDEO]

Ciekawostki24.02 o 08:20Komentarzy: 67
Po Internecie krąży nagranie z rzekomo miłosnego spotkania pewnej pary, która miała oddawać się fizycznym uciechom w biały dzień przy przychodni w Sycowie.Miłość niejedno ma imię. Bywa niespodziewana, bywa nagła, wynika choćby z potrzeby chwili. Iście wiosenna aura na dworze najwyraźniej sprzyja potrzebie bliskości serc. Nie tylko tej duchowej, ale i fizycznej.

Jak relacjonują mieszkańcy Sycowa, w poniedziałek za dnia przy ulicy Wrocławskiej, naprzeciwko miejscowej przychodni, przechodnie i przejeżdżający tamtędy kierowcy mogli zobaczyć parę, która mocno się do siebie zbliżyła. Ona siedziała na murku ogrodzenia posesji. On stał i mimo ruchu ulicznego skupiał się na dokonywanym akcie. Nic nie zdawało się im przeszkadzać i na tym najlepiej poprzestańmy relację.

Wszak niektórzy mogli poczuć się zgorszeni, ale najwyraźniej zrozumieli, że prawdziwa bliskość to rzadkość w czasach dystansowania się od innych i nie należy z tym walczyć. Jeszcze inni postanowili uwiecznić parę za pomocą nagrań.

Policja w tej sprawie nie otrzymała żadnego zgłoszenia. Ale jak zapewniają mundurowi, musi ono być i powinna się ujawnić osoba, która poczuła się tym zgorszona, aby ewentualnie ukarać uczestników miłosnej schadzki w miejscu publicznym. O ile faktycznie do niej doszło.

- Jak oni mogli tak zrobić? - pytają niektórzy sycowianie. Ano mogli, bo kto im zabronił? Kolejne osoby wskazują, że mężczyzna pomagał jedynie wstać nietrzeźwej kobiecie. Co tam się działo, pozostanie słodką ich słodką tajemnicą, a także... przechodniów, którzy to wszystko widzieli.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (67)

ciekawski25.02 o 13:42

Dzizas, Beatka, to ty ????

Zgłoś
Manek 25.02 o 10:06

A może to była euro...... wana ????????????

Zgłoś
O zgroza24.02 o 21:01

Jeśli nie miała maseczki,to policja powinna dać większy mandat,jak za seks w miejscu publicznym.

Zgłoś
Szef wszystkich szefów 24.02 o 19:25

Słonko się rumieni, trawka się zieleni chu.. stoi jak sosna więc nadchodzi wiosna. Tym bardziej środa dzień połyku i loda. Raz do buzi to nie zdrada. Jak kocha to połyka... poczeka.

Zgłoś
Środa dzień.... 24.02 o 19:16

Prawie wszystkie tu czytelniczki biorą do pysia a zwłaszcza w środy. Więc nie udawajcie takich oburzonych. Chyba że stare baby to poruszyło:)

Zgłoś
Ehh24.02 o 19:15

No to wideo to na prawdę. Full HD ze szczegółami.

Zgłoś
:)24.02 o 18:39

Public Taxi, albo Fake Agent :)

Zgłoś
?24.02 o 18:37

https://www.o2.pl/informacje/milosne-igraszki-w-centrum-miasta-seks-skandal-w-sycowie-6611699398831040a

Zgłoś
Rea24.02 o 18:16

Sorrry ale wciul widać ????

Zgłoś
Dexter24.02 o 18:13

No co??? Wiosna nadchodzi. XDDDDD

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube