reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 lutego. Imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Burmistrz z podziękowaniami od strażaków. Miasto dofinansowało zakupy formacji

Aktualności23.02 o 11:17Komentarzy: 32
Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś otrzymał podziękowania od powiatowej straży za wsparcie dwóch zakupów formacji.- Komendant Powiatowy PSP w Oleśnicy bryg. mgr inż. Andrzej Fischer złożył na ręce Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś symboliczne podziękowanie za współpracę i wsparcie od Miasta w minionym roku Powiatowa Straż Pożarna w 2020 roku otrzymała dofinansowanie w kwocie: 50 000 zł na wóz ratowniczo-gaśniczy z funkcją do ograniczania stref skażeń chemicznych i ekologicznych, 25 000 zł na skokochron - informuje Urząd Miasta Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (32)

?wczoraj o 10:30

To dlaczego zadaje się z Bronsiem?

Zgłoś
mysz kościelnawczoraj o 10:08

nie czepiajcie się komendanta, to głęboko kościelny gość

Zgłoś
***** ***23.02 o 22:12

kumendant rybak to szczwany lis, który idzie po swoje hołdując zasadzie PO TRUPACH DO CELU

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski23.02 o 21:55

Czy Jan Bronś wietrzy swoje mieszkanie? Zero efektu "walki ze smogiem". W Oleśnicy teraz nie sposób wietrzyć mieszkanie, nie wolno otworzyć okien, bo zaraz mieszkanie zostanie wypełnione duszącym powietrzem. Czy Jan Bronś ma tego świadomość? Pytanie retoryczne. Nie miał świadomości społecznej, gdy rok temu uciekał przed pandemią, a wcześniej, gdy trzeba było remontować kładkę nad torami, ani też gdy należało ratować wiekowy dąb, ani wówczas, gdy chodziło o przestrzeń mieszkańców. Nie miał wówczas, dlaczego miałby mieć teraz?

Zgłoś
ollleee23.02 o 21:37

Takie wasze pitolenie bez sensu, kiedy zrozumiecie ,że najważniejsze teraz to skatepark z pumptrakiem? Oleśnica może tonąć, psie odchody mogą leżeć gdzie popadnie, ludzie mogą na przystankach autobusowych umierać, karetek jak zwykle brakuje ale skatepark dla siedmiu dzieciaków musi być zbudowany.

Zgłoś
.23.02 o 21:22

Był taki dobry moment w najnowszej historii Oleśnicy, kiedy ludzie uwierzyli , że może być jeszcze normalnie w tym mieście, empatycznie, niektórzy w porywie tego pozytywnego wiatru przemian zaczęli mówić co im leży na sercu, tak jak pan Pawłowski, pan Marek Nienałtowski i inni... no ale cóż, wszystko zdechło, nie tylko z powodu dziwnego, niezrozumiałego wyboru Oleśniczan.

Zgłoś
Sąsiad 23.02 o 21:19

Wstydu Pan nie ma

Zgłoś
hue hue23.02 o 20:44

Zamiast Kaczyńskiego powinno widnieć zdjęcie Bronsia z podpisem stary autorytaryzm? Cytując byłego zastępcę burmistrza pana Pawłowskiego, który mówił o autorytarnych czy autokratycznych rządach Bronsia? Cudze chwalicie swego nie znacie, po co zaglądać do Warszawy skoro w Oleśnicy mamy niezły Cyrk?

Zgłoś
. 23.02 o 20:39

Dziadres sie lansuje. Żenujące

Zgłoś
ale jaja23.02 o 20:36

To dobre, nagle temat z lądowaniem LPR można komentować tylko przez fejsa, kiedy właściciele portalu zorientowali się , że Oleśniczanie maja sporo do powiedzenia na temat obiecanych karetek przez Bronsia.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube