reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 lutego. Imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Oleśnicka policja zaprasza na szkolenia on-line dla seniorów

Aktualności23.02 o 09:33Komentarzy: 1
Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy zaprasza do udziału w szkoleniach on-line, skierowanych do seniorów.Działania profilaktyczne „Senior Online” to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo, skierowany do seniorów przez Dolnośląską Policję. Szkolenia będą prowadzone, w tym samym czasie we wszystkich 26 jednostkach Policji województwa dolnośląskiego. Odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 9:00-9:30. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

Celem działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces.

Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa. Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym, uzyskają m.in. informacje na temat najczęściej występujących zdarzań z ich udziałem na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Będą mogli również zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po nim odpowiedzą policjanci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z powiatu oleśnickiego do udziału w spotkaniu prowadzonym przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Rozpoczęcie spotkania o godzinie 9 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

asp. Bernadeta Pytel / KPP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Haha23.02 o 13:23

Moja 86 letnia babcia już się loguje

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube