reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 lutego. Imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Przebudowa ul. Starzyńskiego w Sycowie. Ważny komunikat urzędników

Aktualności22.02 o 09:16Komentarzy: 3
Sycowscy urzędnicy informują o rozpoczętej przebudowie ul. Starzyńskiego w Sycowie.***

Rozpoczęła się przebudowa ul. Starzyńskiego w Sycowie. To jedna z największych modernizowanych sycowskich ulic w tym roku. Faktyczne pracę polegające na usunięciu krawężników w pobliżu posesji rozpoczęły się jeszcze w styczniu.

Podczas trwania inwestycji wymiany nawierzchni ulicy Starzyńskiego i Rzemieślniczej w Sycowie odbiorca wody może skorzystać z tej sytuacji i wymienić, jeśli istnieje taka konieczność stare przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne. W tym celu mieszkaniec powinien skontaktować się z Sycowską Gospodarką Komunalną Sp. z o.o. sgk-sycow.pl tel. 62 785 5154, aby uzyskać szczegółowe informacje techniczne.

Dodatkowo informujemy, że odbiorca usług (mieszkaniec) odpowiada za zapewnienie niezawodnego działania posiadanych instalacji i przyłączy wodociągowych lub instalacji i przyłączy kanalizacyjnych.

W związku z powyższym na odbiorcy ciąży obowiązek zapewnienia należytego działania, a więc odpowiedniego stanu technicznego tak instalacji posiadanych, jak i przyłączy zarówno wodociągowych, jak i kanalizacyjnych.

Urząd Miasta i Gminy Syców

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

mieszkaniec22.02 o 22:21

Panie Burmistrzu, nawierzchnia ul.Garncarskiej (prawa odnoga ) wola o pomste do nieba.Niby polozono nawierzchnie w 2019 r,firma nie zalowala piasku,teraz dziura na dziurze,bloto.,co to bedzie jak przyjdzie wiosna.Czy wykonawca dal jakas gwarancje na to co zrobil??Z zazdroscia patrzymy na uliczki osiedla Wioska, asfalt ,dojazd do posesji oznakowany(u nas tego nie mozna sie doprosic) Srodek miasta a czujemy sie zepchnieci na margines .Moze pani radna z ul.Garncarskiej postara sie o lepsze traktowanie ,ona suchą nogą wchodzi do domu,my nie

Zgłoś
Michał22.02 o 21:52

Urzędnicy podatki noszą to już korona wirusa nie ma?nie boją się że się zarażą? otworzyć urząd normalnie jeżeli tacy chętni do spotkania face to face.

Zgłoś
Syców..22.02 o 19:56

Tylko zróbcie ja lepiej jak drogę koło Pepko. Dziura na dziurze nie ma jak ominąć.Nowa nawierzchnia która nie wytrzymała jednego sezonu. Brawa dla kierownictwa infrastruktury.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube