reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 lutego. Imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Rząd szykuje się do zaostrzenia restrykcji. Co ma się zmienić?

Aktualności22.02 o 09:13Komentarzy: 36
Czy już w środę obostrzenia w całym kraju wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa zostaną zaostrzone? Wiemy, co może się zmienić.


źródło: KPRM

Z informacji do których dotarła "Rzeczpospolita" wynika, że polski rząd szykuje się do zaostrzenia obostrzeń. Ma to związek z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem i trzecią falą epidemii.

Oficjalna decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona już w środę. Planowane jest - zdaniem gazety - m.in. zamknięcie granic dla osób bez negatywnego wyniku testu, zakaz stosowania chust, szalików i przyłbic zamiast maseczek, a także zamknięcie hoteli dla osób poniżej 18 roku życia. Niewykluczone jest też wstrzymanie powrotu kolejnych roczników do szkół.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (36)

wer23.02 o 04:39

3 fala chyba im nie wyjdzie ... za szybko ciepło się robi - dlatego zostaniemy zmuszeni do kagańców bo nowe kagańce juz kupione i trzeba sprzedać

Zgłoś
hłe hłe22.02 o 21:04

Morawiecki to luka w prawdzie ;-))

Zgłoś
Hajek22.02 o 20:40

@ Stach- tylko taki typ jak ty i twoji kompani potrzebują trzymania za pysk. Bo tylko bydło musi mieć Pana z batem. A JA nie. Cha, cha

Zgłoś
lok22.02 o 19:57

już pierd..li ten krzywy ryj z pisu jak mały kazio jak z vat-em co niby złodzieje nie płacili a tak na prawde to on łże kłamiąc jak najety rozwalmy ten pisowsko-zamordystyczny rząd demencji starczej i wurera

Zgłoś
Stach22.02 o 19:28

Tylko zdecydowane działania i zakazy przyniosą pozytywny skutek, bo my Polacy to tępy naród. Jak za gębę nie złapiesz, to ten naród dalej będzie brykał. W głowach nam Polakom się poprzewracała od tej "unijnej demokracji". Trzymam mocno kciuki za rząd!!

Zgłoś
Hajek22.02 o 17:17

Kur*a, to zdzieckiem nie można będzie pojechać do hotelu, bezprawnym zakazem są gorsi od "Towarzyszy". Ci przynajmniej wprowadzili właściwy stan i po kłopoci, a te kundelki robią co chcą i jeszcze "ciemny lud to kupuje".

Zgłoś
kłamca vatowski22.02 o 17:00

bardziej załganego polityka w tym kraju nie ma...

Zgłoś
Pis22.02 o 12:52

Syjonistyczny zawodowy kłamca.

Zgłoś
?22.02 o 12:34

Wczoraj czytałem, że pinokio Ma(te)o Moawetzky szuka juz pracy za granicą... Czyzby sie miał ewakuować, bo wie co go czeka..?

Zgłoś
buhahabuhahahabuhahahahaha22.02 o 12:29

Pisowskie tsunami!!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube