reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 lutego. Imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zbierają podpisy przeciwko karaniu za aborcję

Aktualności21.02 o 13:52Komentarzy: 286
Aktywistki zbierają dziś podpisy w oleśnickim rynku pod projektem prawa depenalizującego aborcję w kraju.Dziś w oleśnickim rynku trwa zbiórka podpisów pod projektem ustawy depenalizującej aborcję w Polsce "Legalna aborcja. Bez kompromisów". Za akcją stoją aktywistki ze strajku kobiet w Oleśnicy.

- Wychodzimy i próbujemy naprawić to, co Ordo Iuris, Kościół Katolicki i inni fundamentaliści zniszczyli. To walka nie tylko za nas, ale i za inne kobiety - te, które nie mają siły już walczyć - informowały organizatorki akcji.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (286)

Mwczoraj o 18:22

Wszystkie lewaki to lenie,taka prawda

Zgłoś
Ajrontwczoraj o 15:58

No tak. Lewaki śpią w dzień i kto na nich robi. No ja!

Zgłoś
.wczoraj o 14:27

Skąd wiedziałeś ze to ja ?!

Zgłoś
Perturabowczoraj o 13:56

Nie ty będziesz o tym decydował, kiedy artykuł jest zamknięty ministrancino zasmarkany :D

Zgłoś
tgtgwczoraj o 13:55

rgtg

Zgłoś
.wczoraj o 12:04

No i kropka .Artykuł możemy uznać za zamknięty.

Zgłoś
Perturabowczoraj o 01:01

Myślę, że wszystko spłycasz do jednego szymelu mój ministrancki przyjacielu XD XD XD https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/63/73/602f98a0df037_p.jpg?1613732001

Zgłoś
Ajrontwczoraj o 00:28

He he. Co do wklejonego linku przeze mnie. Najpierw była eutanazja. A potem okazało się ze nie było. Wszystkiemu winne lewackie prawo dopuszczające eutanazje na żądanie na życzenie czy tam bez podania powodu. Jak zwał tak zwał ale prawo uchwalono wiec hulaj dusza. Dzisiaj zabijemy jednych jutro tamtych. Wszystko w imię obrony godności własnej antyklerykalizmu i prawa do decydowania o sobie

Zgłoś
Ajrontwczoraj o 00:25

No widzę ze z kręgami kościelnymi jesteś zapoznany z każdej strony. Nawet powiedzonka znasz. No opowiedz coś jeszcze z Twojej przeszłości. No nie wstydź się , taka spowiedź dobrze Ci zrobi. Nick mam jeden . Ty po prostu jesteś tak durny ze wszystko spłycasz do jednego szymelu. Inaczej twój mózg pewnie tego nie ogarnie. Spoko fajnie się z Tobą gada dzięki Tobie wiem jak durna jest tzw lewica. Wcześniej nie do końca w to wierzyłem ze można bez podania powodu tak o sobie zabić człowieka, na życzenie . Teraz poznałem takich ludzi.

Zgłoś
Perturabowczoraj o 00:16

Coś ci się pomieszało w główce ministranciku od nadmiaru plebańskiego nasienia w twym czajniku (o nawet się rymuje - znaczy prawda XD ) To nie ja projektuję swoje lęki i frustracje ponieważ wspieram kobiety w ich walce, z kolei ty nikczemnie pod różnymi nickami jak tchórz oczerniałeś je w najgorszy sposób. Więc nie kłam po raz setny bo w końcu Jezus się naprawdę wku*rwi i dostaniesz BŁYSKAWICĄ w ten pusty łeb XD Żeby wykonać eutanazję potrzebna jest zgoda zainteresowanego więc nie jest to morderstwo, do książek głąbie klerykalny. (jedyne co sensownego napisałeś w swoim ostatnim wpisie to "rak myślę" - tu się zgadzam, twoje myślenie ma raka XD )

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube