reklama
reklama
Dziś jest sobota, 6 marca. Imieniny Jordana, Róży, Kolety.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Obchody urodzin Oleśnicy w rynku. Jest kolorowo i wesoło! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności21.02 o 13:25Komentarzy: 96
W rynku trwa Oleśnicki Jarmark Wspaniałości, którego niedzielna odsłona jest połączona z 766. urodzinami miasta. Zobaczcie, jakie atrakcje przygotowano dla mieszkańców!

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDziś w oleśnickim rynku trwa drugi dzień Oleśnickiego Jarmarku Wspaniałości, gdzie mieszkańcy i osoby przyjezdne mogą zaopatrzyć się w liczne produkty spożywcze, regionalne, ozdobne i nie tylko. Można też wspomóc potrzebującą oleśniczankę Paulinę Procajło, z myślą o której przygotowano stoisko z ciastami oraz licytację. Co więcej, niedzielna odsłona jarmarku wzbogacona jest o uroczyste obchody 766. urodzin Oleśnicy.

W programie wydarzenia przewidziano liczne atrakcje i niespodzianki dla dzieci, dorosłych i rodzin. Są też żywe maskotki, które chętnie pozują do zdjęć z najmłodszymi mieszkańcami miasta. Jest również punkt informacyjny dotyczący działań ekologicznych prowadzonych przez miasto.

Nie brakuje przy tym koncertów, wystaw i konkursów od Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. W niebo wypuszczono z kolei balony. Był też symboliczny tort. Burmistrz Jan Bronś z okazji urodzin życzył wszystkiego, co najlepsze mieszkańcom miasta, a także samemu miastu. - Życzę absolutnie wszystkiego, co najlepsze każdemu z osobna - powiedział J. Bronś.Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (96)

Krzysztof A. Kowalski24.02 o 00:18

https://youtu.be/73jjmcm_Kuk

Zgłoś
Kolo23.02 o 11:01

Super było i żaden hejt tego nie zmieni

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski23.02 o 10:09

Anonimowy, internetowy tchórzu zza "xx dzisiaj o 09:40": co było super w tym jarmarku i w tych urodzinach?

Zgłoś
xx23.02 o 09:40

Jarmarku to się nikt nie czepi tylko tego, że Burmistrz zorganizował urodziny... Ludzie Wam się nigdy nie dogodzi. I Jarmark i urodziny były super !

Zgłoś
Nic nie zrobisz23.02 o 07:13

Święte słowa Krzysztofie.

Zgłoś
Cwany Kudłaty23.02 o 05:19

Tylko nie się nie zagryźcie Jarmark super a wy przeżyć nie możecie

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski23.02 o 01:51

Widzę, że niektórym podoba się koślawy bruk w rynku, co to był sprawcą bólu piety i kolana Jana Bronsia, co "zmusiło" go do ucieczki i pozostawienia mieszkańców Oleśnicy. Zapewne tym wielbicielom Jana Bronsia nie przeszkadzają zaniedbane zabytki, koszmar przy ul. Cieszyńskiego, dziurawe jezdnie w mieście, upadający Atol (bo Jan Bronś taką konfigurację sobie wymyślił), bublowata sala widowiskowa, Oleśnica coraz bardziej odstająca (negatywnie) od innych miast Dolnego Śląska. Wielbicielom Jana Bronsia podoba się to, iż on kompletnie (i to od zawsze) nie ma pojęcia jak poprawnie zarządzać miastem. Ot, jest takim dużym dzieckiem, bawiącym się klockami, ufundowanymi przez społeczeństwo. Co gorsza, czyni to na szkodę miasta za przyzwoleniem miejskich radnych.

Zgłoś
Nie masz wyobraźni23.02 o 00:31

To ty nie rozumiesz, im więcej będzie imprez tego typu jak ta na oleśnickim Rynku czy ta w Zakopanem tym więcej będzie zachorowań i zgonów a epidemia będzie trwała dłużej, tym samym ludzie z chorobami które wymieniłeś nadal niepotrzebnie będą umierać. Czy to co piszesz to jest oficjalne stanowisko Ratuszowych? Jestem bardzo ciekaw.

Zgłoś
Do : Nie Masz Wyobraźni. 23.02 o 00:11

Młotku, wirusy są, były i będą. Każde zabijają. Słabszych, mniej odpornych etc. Ameryki, głąbie nie odkryłeś. Słuchaj dalej telewizji, gdzie podają ilość zmarłych, ale ku..a nikt nie mówi, że oni wszyscy to rakowcy, wylewowcy, zawałowcy, szkoda, że nie pis.. wscy :) Brawo Oleśnica!! Super imprezka! Oby więcej takich!

Zgłoś
Nie masz wyobrażni 23.02 o 00:04

Kark przyjedź się na Koszarową zobacz jak ludzie umierają na covid, a umierają jak muchy to ci się odechce jarmarków i super imprez.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube