reklama
reklama
Dziś jest sobota, 6 marca. Imieniny Jordana, Róży, Kolety.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Darmowe gry terenowe w Oleśnicy? Trwa głosowanie na Facebooku!

Ciekawostki19.02 o 10:30Komentarzy:
Trwa głosowanie na Facebooku na oleśnickie questy, czyli darmowe gry terenowe. Projekty z największą liczbą głosów będą mogły zostać zrealizowane!


fot. Tomasz Pryjma

- Z zamiłowania lubię podróże i poznawać nasz kraj. Od niemal roku realizuje projekt Questy Wyprawy Odkrywców, który jest powiązany z PTTK. Niedawno twórcy tego projektu ogłosili konkurs na 2 nowe questy - ZORGANIZOWANIE DARMOWYCH GIER TERENOWYCH w danej miejscowości. Chodzi także o zorganizowanie dwóch zbiórek na questy - w miejscach, które zostaną wybrane, a do tej pory tam ich nie ma - informuje oleśniczanin Tomasz Olejnik. Zgłosił dwa projekty questów - "Oleśnica - miasto wież i róż (historyczny) oraz "Rowerem przez oleśnickie parki (rowerowy)".

- Zwycięstwo zależy od ilości głosów. OLEŚNICZANIE to od Was głównie zależy, czy twórcy Questy Wyprawy Odkrywców zechcą przygotować w naszym mieście Quest - DARMOWĄ GRĘ TERENOWĄ po Starym Mieście lub po oleśnickich parkach - napisał T. Olejnik.

Wystarczy kliknąć na poniższe linki, a pod opisem wcisnąć serduszko lub "lajka". Głosowanie na Facebooku potrwa do 28 lutego.

Linki do questów:
- Oleśnica - miasto wież i róż
- Rowerem po oleśnickich parkach


rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube