reklama
reklama
Dziś jest sobota, 27 lutego. Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Super oferta czy jednak nie taka super? Niespodziewany wzrost ceny produktu

Ciekawostki23.01 o 09:04Komentarzy: 73
Czytelnik zwrócił uwagę na "ofertę" specjalną sieci Kaufland. - Zamiast obniżki, jest podwyżka - mówi. Przedstawicielka sklepu odniosła się do jego sygnału.Czytelnik wybrał się niedawno na zakupy do sklepu Kaufland w podoleśnickich Spalicach. - Zdziwiłem się, że mój ulubiony produkt, tak reklamowany w gazetce jako oferta specjalna, ma cenę wyższą niż wcześniej - relacjonuje i na dowód pokazuje zdjęcie ceny sprzed akcji i obecnej, w trakcie jej trwania.

Sieć odniosła się do tego sygnału. - Ze względu na dynamikę cen rynkowych byliśmy zmuszeni zaktualizować cenę wskazanego przez Pana artykułu (obecna cena to 16,99 zł). Artykuł jest opatrzony neonową etykietą, ponieważ znajduje się w aktualnej gazetce sieci. Klient bezpośrednio w sklepie zwrócił nam uwagę na drugą etykietę, która niezwłocznie została usunięta przez naszych pracowników. Przepraszamy za pomyłkę oraz zapewniamy, że zintensyfikujemy kontrolę etykiet cenowych, aby w przyszłości nie dochodziło do podobnych sytuacji - informuje Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (73)

mad24.01 o 22:55

Pan Wiesiu, od kiedy zaczął pan nazywać innych "wieśniokami"? To od jedzenia małży?

Zgłoś
mad24.01 o 22:47

Kaufland ma chyba największy wybór produktów, ale to chyba tam wisiał kiedyś napis nad kasami, że jeśli cena się nie zgadza, to zwracają podwójną różnicę.

Zgłoś
ryś24.01 o 22:22

To jesteś szczęśliwym człowiekiem. Co jednak nie oznacza, że reszta ma być bezczelnie oszukiwana na przez sieci.

Zgłoś
Obiektywna24.01 o 20:20

A ja nie robię w żadnych marketach zakupów. Mały sklep na wiosce, wędliny z małej przetwórni, ser prosto z wioski od krówki, chemia w normalnym sklepie. I kupuję tyle ile mi potrzeba. I po co promocje. Nie wydaję więcej niż muszę i jest mi potrzebne. Od lat tak kupuję. Polecam.

Zgłoś
ryś24.01 o 17:23

Panie Wiesiu - chodzi o zasady. Być może na codzień, ten wieśniak, nie kupuje pewnych produktów, a zostaje skuszony, niby niższą ceną. To dotyczy nie tylko produktów spożywczych. Takie handlowe praktyki powinny surowo karane. Bo nie każdy weryfikuje cený z półek z cenami widocznymi na rachunku po zakupach.

Zgłoś
Pan Wiesiu24.01 o 15:33

"Zdziwiłem się, że mój ulubiony produkt, tak reklamowany w gazetce jako oferta specjalna, ma cenę wyższą niż wcześniej" jakby wieśniok jadł małże, to by afery o 3 zł nie robił...

Zgłoś
mad24.01 o 15:02

Srad, może bez propagandy, wyliczmy dokładnie (dane z roku 2020). Przy emeryturze 1400zł brutto państwo zabiera 1176 zł zaliczek na podatek dochodowy oraz 1512 zł składek na ubezpieczenie zdrowotne. Jeśli rząd zrezygnuje z wypłacania 13 i 14-tych emerytur (wg Ciebie to 1700zł), jednocześnie zacznie wypłacać emerytury bez naliczania podatku dochodowego, to przykładowy emeryt niczego nie zyska, a nawet straci rocznie 524 zł. Zyskaliby emeryci z emeryturą powyżej 1900-2000zł brutto, a to tylko pogłębiłoby różnice pomiędzy bogatymi i biednymi emerytami.

Zgłoś
Ja :-)24.01 o 14:20

Pan Przemysław dobrze mówi, najlepiej zaopatrzony sklep w tym mieście. Jak zakupy to tylko Kaufland.

Zgłoś
Przemysław Kasprzak24.01 o 14:00

Akurat dla sieci Biedronka produkowane są o wiele gorsze produkty, niż dla sieci Kaufland. Nie twierdzę, że wszystkie, lecz ze względu na dostępność towarów i ich ceny , Kaufland stał się obecnie najlepszym miejscem do robienia zakupów.

Zgłoś
Klärchen von Oels24.01 o 13:53

Öh biedaki polaki, kto wam każe zakupować w porządnym Deutschen sklep? Macie swoją tanie bidronka und tam kupujcie sobie wasze polskje kasze und Kartoffel jak wam produkty Premium za drogo.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube