reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 8 marca. Imieniny Beaty, Wincentego, Jana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w kinie oleśnickiego MOKiS-u

Kultura22.01 o 07:24Komentarzy: 2
Kino MOKIS bierze udział w programie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej online, czyli zdalnej wersji programu edukacji filmowej, organizowanej przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.* * *

Do programu NHEF online nauczyciele mogą zgłaszać swoje klasy w każdej chwili, sami też decydują o terminie pokazu.

Nasze kino prowadzi zapisy szkół do programu online. Udzielamy też informacji na temat warunków uczestnictwa. Zapisy i wszelkie zapytania prosimy kierować do Rafała Wojtczaka (koordynatora) e-mail: [email protected], tel. 533 322 769.

Rozumiemy obecną sytuację epidemiczną i obostrzenia i chcemy, żeby edukacja filmowa była realizowana w najbardziej bezpiecznych warunkach. Filmy z programu można wygodnie obejrzeć online w domu i omówić wspólnie z nauczycielem w trakcie lekcji online.

W ofercie mamy cykle z filmami dostosowanymi do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

W ramach programu przygotowaliśmy:

dla przedszkoli - 2 cykle
dla klas I-III - 3 cykle
dla klas IV-VI - 3 cykle
dla klas VII-VIII - 1 cykl
dla szkół ponadpodstawowych - 1 cykl
Online zobaczymy ulubione przez widzów filmy m.in: polską serię „Basia”, „Pettson i Findus - Wielka wyprowadzka”, „Solan i Ludwik - Misja Księżyc”, „Old Boys”, „Bergman - Rok z życia”.

Z nowości pojawią się m.in.: „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”, „Operacja Mumia”, „Szczęściara” oraz „Binti”.

Cena za pojedynczy dostęp 8 zł dla osoby. Filmy dopełnią prelekcje, warsztaty oraz omówienia po seansie. W zależności od wieku widzów będzie to 5-15 min lub 10-20 min.

Ponadto, do każdego filmu przygotowane są materiały dydaktyczne dla nauczycieli i analizy psychologiczne, z którymi mogą zapoznać się również opiekunowie.

Ważne terminy

start zapisów - 15 września
start pokazów - od 15 października
zapisy prowadzone są nieprzerwanie przez formularz na stronie: Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej (http://panel.nhef.pl/zgloszenie/)

MOKiS

* * *

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

PiS22.01 o 10:03

Proszę bardzo panie Tadeuszu

Zgłoś
Tadeusz Błyszczyk22.01 o 08:07

Brawo PiS dziękujemy

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube