reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 8 marca. Imieniny Beaty, Wincentego, Jana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Młodzi mężczyźni wpadli z ecstasy i marihuaną. W trakcie kontroli drogowej zachowywali się nerwowo

Aktualności21.01 o 14:00Komentarzy: 30
Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Kobylej Górze zatrzymali do dyspozycji prokuratora mężczyzn z powiatu oleśnickiego, którzy posiadali przy sobie narkotyki.


źródło: policja

Wczoraj około godziny 15:45 pełniący służbę w rejonie służbowym policjanci z Posterunku Policji w Kobylej Górze podjęli kontrolę osobowej skody, zaparkowanej na dukcie leśnym w miejscowości Mąkoszyce.

- Podczas czynności legitymowania trzech mężczyzn znajdujących się w pojeździe funkcjonariusze zauważyli, że zachowują się oni nerwowo i są pobudzeni. Postanowili zatem dokonać kontroli osobistej, w trakcie której u 39-latka (zam. Syców) ujawniono woreczek z zawartością białego proszku w postaci ecstasy w ilości 17 gram, natomiast u 18-latka (zam. Syców) ujawniono 8 woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego w postaci marihuany w ilości około 8 gram. Będący z nimi 18-letni mieszkaniec gm. Syców posiadał przy sobie szklaną lufkę z widocznymi śladami osmolenia. W toku wykonywanych czynności procesowych u mężczyzn wykonano test na zawartość środków odurzających z wynikiem pozytywnym - informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

- W trakcie rozpytania zatrzymanych osób okazało się, że pojazd marki Skoda użytkuje i kierował nim 39-latek. Z uwagi na powyższe od mężczyzny została pobrana krew do badań w związku z kierowaniem pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz zatrzymano mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Po wykonaniu czynności mieszkańców powiatu oleśnickiego osadzono w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie - czytamy w komunikacie.

rd, źródło: KPP Ostrzeszów

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (30)

KONFEDERACJA23.01 o 05:18

Przyjdzie taki czas ze co zabrane zostalo bedzie oddane ,poslowie w sejmie mowia ze po pracy by zapalili skreta legalnie i prawo mowi zeby chronic dzieci ,a co z ludzmi doroslymi

Zgłoś
cHWDp22.01 o 08:09

Chwała wam dzielni policjanci :D

Zgłoś
Tadeusz Błaszczyk22.01 o 07:02

Kolejny raz PiSowska dyktatura zabrania ludziom korzystania ze swojej wolności i niszczy polskich przedsiębiorców. W Czechach, czy Holandii, a nawet w Niemczech, chociaż mniej oficjalnie, ale nie mają z tym problemu. Tylko Polska miliard lat za Europą i cywilizowanym światem. W Polsce, tym kraju absurdów, wstydu i żenady ciężko funkcjonować na trzeźwo. Henio ty PiSowski katolicki trollu ty jesteś pewnie takim typem człowieka że nikt nie chciałby się z tobą dzielić stuffem bo byś go sprzedał na psy. Do takich jak ty zero szacunku. A ciebie śmieciu z MO pozdrawiam za to że mi usuwasz komentarze i blokujesz na IP

Zgłoś
Kiwak22.01 o 07:01

Wiedzą że za to jest srogą kara i tak dzbany ryzykują. Dowalić 10 lat i po temacie.

Zgłoś
Marta22.01 o 06:42

Znają ich z tego że sami ze sobą się zabawiają. Chłop chłopa łomota.

Zgłoś
?21.01 o 23:28

Są gdzieś statystyki ilu było kiedyś ćpunów a ilu jest obecnie?

Zgłoś
Hokus Pokus Czary Mary 21.01 o 21:58

Oelsner:Do walenia wiader taki sposób palenia glonu z butelki plastikowej z dziura gdzie wypływa woda i zaciąga dym który zbiera się w środku butelki po wylaniu się wody i naciągnięciu dymem całej butelki następuje odkręcenie korka z lufka i wciągnięcie dymu potem śmiechy chichy Ch... Uje muje i gastro

Zgłoś
:)21.01 o 21:14

Oelsner im mniej wiesz, tym lepiej śpisz :)

Zgłoś
Oelsner21.01 o 21:03

Po co ta nakrętka na lufie?

Zgłoś
antydiler21.01 o 20:10

Ryzykowny zawód co zrobić był chłop nie ma chłopa.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube