reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 8 marca. Imieniny Beaty, Wincentego, Jana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nowe miejsca parkingowe w mieście. Znamy ich lokalizację

Aktualności21.01 o 10:46Komentarzy: 25
Urząd Miasta i Gminy Twardogóra informuje o nowych miejscach parkingowych, a ich budowa została skonsultowana z mieszkańcami.- Przy ul. K. Wielkiego i W. Łokietka w #Twardogóra pojawiły się niedawno nowe miejsca parkingowe. Ich budowa została wcześniej skonsultowana z mieszkańcami. W odbiorze inwestycji wzięli udział burmistrz Paweł Czuliński, radna Rady Miejskiej w Twardogórze Katarzyna Urbanek, przedstawiciel wykonawcy oraz pracownicy twardogórskiego magistratu. Wartość robót to 39 999,60 zł brutto - informuje twardogórski magistrat.źródło: UMiG Twardogóra

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (25)

Obrońca natury26.01 o 12:50

Niektórzy mówią że nauka nie idzie w las,ale to nie jest prawda,przekonaliśmy się sami na własnej skórze my mieszkańcy ul.k.wielkiego w Twardogórze.Pan burmistrz z naszą panią radną przyjeli do własnych rąk wielkie topory od trzech rodzin z ul.H.Wiernego.Ruszyli z tymi wielkimi toporami na 35-cio letnie drzewa rosnące na naszym skwerku przy ul.K.Wielkiego.Dzięki wielkiemu protestowi większości mieszkańców nie doszło do wielkiego zrębu naszych drzew.Przypomne tylko o co tu chodzi,bo nie wszyscy wiedzą.Cała tajemnica jest w tym że,mieszkańcy tych trzech rodzin z ul.H.Wiernego wypatrzyli sobie miejsce na parkingi dla swoich samochodow przy naszej ul.K.Wielkiego.To co w tym wszystkim jest NAJWAŻNIEJSZE wszystkie te trzy najaktywniejsze rodziny mieli czynne garaże w swoich domach,ale te garaże zamurowali po prostu je zlikwidowali.Znależli lepsze rozwiązanie tego problemu,założyć piękny trawnik posadzić ładne drzewka wokoł domu i będzie pięknie.A sprawe parkingu dla swoich samochodów zlecili pani radnej,miejsce wybrali na naszym zalesionym skwerku,ale już pod naszymi domami i oknami.Zaopatrzeni w ciężki sprzęt topory siekierki przystąpili do roboty.Pan burmistrz z panią radną i osoby towarzyszące z urzędu zorganizowali spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące budowy parkingow,z tego spotkania nic się nie wylęgło powstało wielkie rykowisko,większośc osob zgromadzonych nie wytrzymała napiętej sytuacji nerwowo i rozeszła się do domow bez żadnego porozumienia.Pan burmistrz na to spotkanie przyszedł z góry założonym planem dostrzegli to zebrani mieszkańcy.Bardzo miło by nam było widzieć Pana burmistrza w pięknej soczystej zieleni na naszym skwerku, nie na fotografiach przylepionych parkingach, my też mamy pamiątke ze zdięciami zaznaczonych i uratowanych od tych toporów drzew, jesteśmy takiej myśli że żadna ręka z toporem nie zamachnie się na nasze drzewa, ale jak słychać demony dalej pomrukują.

Zgłoś
twardy26.01 o 10:07

3 2 1 start

Zgłoś
Wieczny odpoczynek23.01 o 23:28

Do,,zimny lech'- jak jesteś zimny to powinieneś leżeć 2 metry pod ziemią a nie się przyczepić do burmistrza.

Zgłoś
Mirek 23.01 o 20:13

Co wy możecie hi hi młodzi radni i tak to przeglosuja

Zgłoś
&&&23.01 o 18:41

My my mieszkańcy nie zgadzamy się na żadne podnoszenie ,chyba że dupę z krzesła to jest ok.

Zgłoś
Renia23.01 o 10:07

Ciekaw jestem kto jeszcze pracę dostanie w gminie bo to co się teraz dzieje to.....

Zgłoś
Iza 22.01 o 22:23

Czytając program sesji tak jest wszystko nam podniesie

Zgłoś
Katarzyna 22.01 o 22:22

No tak parking fajny A wiecie że będzie podwyżka wody u Nas i to wielka zrównany się z Wrocławiem

Zgłoś
ZimnyLechWawel22.01 o 20:57

Ten burmistrz nic nie potrafi zajmij się człowieku internatem i walącym się budynkiem a nie zajmujesz gównianymi parkingami może jest pijany ten człowiek !!

Zgłoś
Miko22.01 o 17:19

Przydałyby się parkingi po drugiej stronie! Nie wiadomo, czy są w planie na b. rok?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube