reklama
reklama
Dziś jest sobota, 27 lutego. Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zmarła Małgorzata Kosacka z Bierutowa. Zmagała się z ciężką chorobą

Aktualności20.01 o 00:05Komentarzy:
Zmarła 30-letnia Małgorzata Kosacka z Bierutowa. Wielu mieszkańców zaangażowało się w próbę pomocy w jej powrocie do zdrowia.30-letnia bierutowianka Małgorzata Kosacka zmagała się z guzem mózgu. O akcjach pomocy dla potrzebującej mieszkanki pisaliśmy już na łamach portalu MojaOlesnica.pl.

- Moja droga powrotu do zdrowia będzie długa oraz wymagająca dużego nakładu finansowego. Na obecną chwilę jestem osobą niesamodzielną, wymagającą pełnej opieki przez 24h. Następstwem operacji jest nasilenie zaburzeń mowy, połykania, koordynacji ruchowej prawych kończyn. Dodatkowo napadowe drżenie powieki lewej oraz bolesne skurcze łydek - opisywała walkę z chorobą M. Kosacka.

Niestety, nie udało jej się wygrać tej ciężkiej walki. - Dziś w nocy spadł na nas ogromny cios. Z bólem serca informujemy, że nasza kochana Żona, Córka, Wnuczka i Siostra Małgorzata Megi Kosacka dziś w nocy nas opuściła. Zawsze będzie w naszych sercach zapamiętana jako uśmiechnięta, dobrą i kochająca osobą. Prosimy o modlitwę. Na obecną chwilę nie jestem w stanie nic więcej napisać - poinformowali bliscy zmarłej. Data pogrzebu bierutowianki nie jest jeszcze znana.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube