reklama
reklama
Dziś jest sobota, 27 lutego. Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Śmierć mężczyzny na przystanku autobusowym. Wezwano służby

Aktualności19.01 o 20:32Komentarzy:
Na przystanku autobusowym na końcu ulicy 3 Maja w Oleśnicy zmarł mężczyzna. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.Dzisiaj około godziny 20 czytelnicy poinformowali nas o zdarzeniu na ulicy 3 Maja w Oleśnicy, blisko wiaduktu. - Przy przystanku autobusowym, w pobliżu elewatora, leży przykryty mężczyzna - relacjonuje jeden ze świadków akcji służb.

Na miejscu obecna była policja oraz zespół pogotowia ratunkowego. Wiemy, że starszy mężczyzna nie żyje. O zajściu powiadomiono już prokuraturę. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, ale wiele wskazuje, że śmierć mogła nastąpić z przyczyn naturalnych.

- Patrol policji tamtędy przejeżdżał i zauważył mężczyznę, który potrzebował pomocy. Funkcjonariusze zaczęli jego reanimację, po chwili dojechała karetka pogotowia. Mężczyzna nie żyje - mówi asp. Sławomir Gierlach z policji.

Przypomnijmy, niezależnie od opisywanego przypadku, w okresie zimowym trzeba zwracać szczególną uwagę na osoby bezdomne, samotne lub potrzebujące pomocy medycznej. - Zwracamy się do mieszkańców o wsparcie naszych działań. Apelujemy o informowanie o każdej zauważonej osobie, która mogłaby być narażona na wyziębienie. Być może nasza pomoc przyczyni się do uratowania komuś życia. Informacje można przekazywać na numer telefonu alarmowego Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Działania oczywiście mają charakter pomocowy, a na celu przeciwdziałanie zagrożeniom związanym z utratą życia i zdrowia osób bezdomnych i bezradnych życiowo - apelowała niedawno oleśnicka policja.

op

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube