reklama
reklama
Dziś jest sobota, 27 lutego. Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

W oleśnickim kościele będą czcić św. Szarbela i namaszczać olejem

Aktualności17.01 o 12:15Komentarzy: 44
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy informuje o mszy ku czci św. Szarbela wraz z namaszczeniem olejem.- We wtorek 19 stycznia o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. i nabożeństwo ku czci św . Szarbela z namaszczeniem olejem. Przewodniczyć będzie ks. Bogusław Wojnarowski, były nasz praktykant, a obecnie wikariusz parafii Świętej Trójcy we Wrocławiu . Zapraszamy - informuje parafia NMP Matki Miłosierdzia w Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (44)

Tadeusz Błaszczyk19.01 o 22:52

Kowalski debilu jebnij się w łeb!!!

Zgłoś
Felicjanki dziewice19.01 o 17:15

Za godzinę będziesz się modlić, mamy taką nadzieję my Felicjanki dziewice, do Charbela. I za jego wstawiennictwem przeproś Boga Krzysztofie A. Kowalski za wypisywane bluźnierstwa, bo wybaczenia nigdy nie uzyskasz. Ty masz swojego świętego, my dziewice błogosławionego Edmunda. Nasz Edmund to nie ten, o którym napisałeś. Podejrzewamy, że tego kochają głównie niedziewice. I jest to raczej jakiś żyjący na ziemi. A nasz jest w niebie. Klęknij raczej na kolana i przeproś go całując jego stopy na obrazie. Mamy też nadzieję, że nie stchórzysz. Kończymy, bo nasza przełożona nakazała nam już skończyć uświadamianie twojej grzesznej duszy. Z Bogiem i Maryją zawsze dziewicą.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski19.01 o 16:17

Czyż to nie wskazuje na działania Edmunda Kalecińskiego?: "Felicjanka też dziewica dzisiaj o 02:23Boże, Ojcze Niebieski, dawco i źródło wszelkiego dobra, proszę Cię za wstawiennictwem Błogosławionego Edmunda, "

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski19.01 o 16:14

Tchórzu internetowy, chowający się za "Felicjanka dziewica dzisiaj o 02:06" - dlaczego wstydzisz się tego co wypisujesz, krzywdząc siebie, swoją duszę.

Zgłoś
Spiritus Sanctus19.01 o 11:26

Zacne dziewice Felicjanki. Jeśli rzeczywiście jesteście dziewicami i jak widzę wzięłyście pod opiekę krnąbrnego "modlitewnika", to może wyjść z tego wspólna wybuchowa mieszanka duchowa. Wasz fioletowy przywódca z Episkopatu Gądecki, idąc za myślą ks. prof. Paula Zulehnera wierzy, że wierni dzielą się z grubsza na dwie kategorie: pobożni i niepobożni. Ci z drugiej kategorii zmierzają do przemiany świata, mogą łatwo ulec wynaturzeniu i przeciwstawić się podstawowej misji Kościoła. Ja uważam również, iż mogą ulec obłędowi. Dlatego miłe Felicjanki gratuluję Wam pomysłu i boskiej cierpliwości. Zadanie trudne, ale nie niewykonalne. Wasz podopieczny, być może, będzie mieć szansę na powrót na ziemski padół łez i odpokutować za to co wyczynia między żywymi...

Zgłoś
MojaOlesnica.pl19.01 o 06:46

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Felicjanka też dziewica19.01 o 02:23

Boże, Ojcze Niebieski, dawco i źródło wszelkiego dobra, proszę Cię za wstawiennictwem Błogosławionego Edmunda, który całym sercem Cię miłuje, w Tobie bezgranicznie pokłada nadzieję i niczego w swym życiu Ci nie odmawia, o udzielenie łaski czystego serca Krzysztofowi A. Kowalskiemu. Wyczyść Boże Ojcze Niebieski jego serce z diabelskiej obłudy. Przyłączam się do mojej, pełnej świętości, siostry Felicjanki dziewicy.

Zgłoś
Felicjanka dziewica19.01 o 02:06

Bóg zna serce twoje. Gdyż te twoje paciorki są wyniosłe i na pokaz, i obrzydliwością są przed Bogiem. Nie wejdziesz do Królestwa Niebios obłudniku Krzysztofie A. Kowalski. Jesteś nasycony nieprawdą i nienawiścią dla Bożego stworzenia. Podobnie zamiast modlić się przed samym Bogiem, robisz to tam, gdzie tylko są ludzie, aby wszyscy mogli usłyszeć i podziwiać cię. I to pokazałeś Krzysztofie o 00:41 faryzeuszu.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski19.01 o 00:51

Ojcze Charbelu dzieliłeś się z innymi pogodą ducha, życzliwym uśmiechem, serdecznym współczuciem. Prosimy Cię, módl się, abyśmy odkrywali skarby, którymi Bóg nas obdarzył, i pomnażali je przez hojne dzielenie się z potrzebującymi. Ojcze Charbelu, wybrałeś życie ubogie, pokorne i ukryte. Prosimy Cię, módl się, abyśmy nie przywiązywali się do tego co przemijające, i nie ulegali pokusom świata. Wymódl dla nas odwagę życia w prostocie i skromności, a zarazem zapał do głoszenia lepszego świata, zaczynając od siebie. Amen.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski19.01 o 00:41

Kimże jest ten, albo ta, co ukrywa się za "Felicjanka dziewica wczoraj o 10:21"? Pyłkiem na wietrze, popiołu cząsteczką, kroplą, co pragnienia nie zaspokoi, a może bezradnością samą w sobie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube