reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 8 marca. Imieniny Beaty, Wincentego, Jana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zakrwawiony mężczyzna biegał z nagim torsem i nożem! Policja wyjawia, co się wydarzyło

Aktualności17.01 o 08:10Komentarzy:
Policja otrzymała zgłoszenie o zakrwawionym, częściowo rozebranym mężczyźnie, który biegał z nożem w ręku. Portal MojaOlesnica.pl dotarł do ustaleń policji.W czwartek zaniepokojeni mieszkańcy Bierutowa zadzwonili po policję. Po mieście biegał dwudziestoparoletni mężczyzna bez koszulki, który był zakrwawiony, a do tego w ręce trzymał nóż. Świadkowie relacjonowali też, że miał założone okulary przeciwsłoneczne.

Portal MojaOlesnica.pl otrzymał materiały ze zdarzenia i wynika z nich, że ta osoba pojawiła się między innymi przy jednym z miejscowych sklepów. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Zielonej w Bierutowie biega zakrwawiony mężczyzna z nożem w ręku. Policjanci potwierdzili to, kiedy przybyli na miejsce - relacjonuje nam asp. Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Okazało się, że desperat dokonał samookaleczenia w swoim mieszkaniu za pomocą noża. - Został zabrany przez pogotowie ratunkowego od oleśnickiego szpitala, a potem zabrano go na badania psychiatryczne - dodaje B. Pytel.

op

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube