reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 8 marca. Imieniny Beaty, Wincentego, Jana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pożar i kradzieże w pogotowiu. Policja zatrzymała dwóch podejrzanych

Aktualności15.01 o 12:30Komentarzy: 49
Policja zatrzymała dwóch mieszkańców powiatu oleśnickiego. Chodzi o sprawę kradzieży w pogotowiu i ostatni pożar garaży, w wyniku którego spłonęła karetka.We wtorek po godzinie 20 doszło do pożaru garaży przy siedzibie pogotowia ratunkowego, która mieści się przy ul. Ludwikowskiej w Oleśnicy. Spaleniu uległy stare przedmioty, a także jedna z karetek. Portal MojaOlesnica.pl ustalił, że był to jedynie pojazd rezerwowy, służący jako dodatkowe zabezpieczenie dla zespołów oraz do przewozu pacjentów z COVID-19. .

- Nie wpłynie to na bezpieczeństwo oraz liczbę zespołów wyjazdowych na terenie naszego powiatu - mówił nam Tomasz Krawczak, koordynator pogotowia ratunkowego w Oleśnicy.

Z informacji portalu MojaOlesnica.pl wynika, że w ostatnim czasie oleśniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z powiatu oleśnickiego w związku z ostatnimi wydarzeniami w pogotowiu ratunkowym.

Pierwszy mężczyzn usłyszał zarzut kradzieży, natomiast drugi dostał zarzut kradzieży oraz uszkodzenia mienia poprzez spowodowanie pożaru. Straty oszacowano wstępnie na około 15 tysięcy złotych.

Wobec pierwszego z mężczyzn zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru, a wobec drugiego poręczenie majątkowe oraz dozór. Wkrótce policja ma opublikować szerszy komunikat w tej sprawie.

Zobacz też: Pożar garaży przy ulicy Ludwikowskiej. Spłonęła karetka pogotowia! [ZDJĘCIA, WIDEO]

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (49)

Karma17.01 o 17:10

Pokazać mordy.

Zgłoś
Gabriel Różański17.01 o 13:43

Dr Dre to nie Ukraińcy ani Rumuni tylni to jebane brudne parszywe p0lactwo robactwo, ścierwo, psy i śmieci do lania

Zgłoś
MojaOlesnica.pl16.01 o 20:17

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Dr.dre 16.01 o 18:48

Ukraincy ? Może czas najwyższy, aby Olesniczanie czytający MojaOlesnica dowiedzieli się np. Że za podpalenie sklepu na Bystrem odpowiadają Rumuny, a elektormarkety były okradane przez Ukraincow. Dlaczego jest to zamilczane i zamiatane pod dywan?

Zgłoś
Tinder blender16.01 o 13:57

Bałagan jest w tym szpitalu,popytajcie ludzi jak zrobili kilkadziesiąt osób w konia płacąc dodatek covidowy jak jakieś ochłapy..ludzie się zwalniają ,dzięki takiej polityce i dyrektorce Gizeli

Zgłoś
Sara smajek16.01 o 12:43

Do ratownik z olesnicy a dla twojej wiadomosci sama przechodzilam oszczerstwa przez nieorawde napisana przez MO i uwierz nikt sie nie zniza do poziomu komentujących nawet we wlasnej obronie.

Zgłoś
Sara smajek16.01 o 12:12

Ratownik z olesnicy wlasnie dlatego portal MO jest niewiarygodny

Zgłoś
ratownik z oleśnicy16.01 o 10:40

do Sara - bo wtedy Mateusz nie mógłby się bronić

Zgłoś
Sara16.01 o 10:13

A czemu nie ma wpisywania komentarzy przez facebooka ciekawe ilu odwaznych by bylo do wpisow gdyby wyświetlało imie i nazwisko.... Może by tak zmienic

Zgłoś
MojaOlesnica.pl16.01 o 09:22

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube