reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 8 marca. Imieniny Beaty, Wincentego, Jana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zakaz prezentowania drastycznych zdjęć? Termin oleśnickiej zbiórki podpisów

Aktualności15.01 o 11:18Komentarzy: 141
W najbliższą sobotę w Oleśnicy odbędzie się zbiórka podpisów przeciwko prezentowaniu drastycznych zdjęć na terenie miasta.Od dłuższego czasu pod Powiatowym Zespołem Szpitali z s. w Oleśnicy stoi polonez z antyaborcyjnymi hasłami oraz zdjęciami martwych płodów. Za akcją, podobnie jak za wcześniej umieszczanymi billboardami na terenie miasta i pikietami pod placówką, stoi fundacja "Pro - prawo do życia".

- W najbliższą SOBOTĘ w godzinach od 9 do 14 Członkowie Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Uchwałodawczej "Oleśnica Nasze Miasto" oraz wolontariusze Stowarzyszenia Polska 2050 zbierać będą podpisy poparcia Oleśniczanek i Oleśniczan pod inicjatywą ZAKAZU PREZENTOWANIA TREŚCI DRASTYCZNYCH w naszym pięknym mieście! - czytamy w komunikacie organizatorów akcji przeciwko prezentowaniu takich treści.

- W sierpniu składałam zawiadomienie do oleśnickiej komendy o wykroczeniu, jakiego dopuściła się Fundacja Pro - Prawo do Życia. Czas jednak wziąć sprawy w swoje ręce! W sobotę będę pomagać w zbiórce podpisów - zapowiada aktywistka Laura Kwoczała.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (141)

,,,17.01 o 17:59

Gabriel Różań[email protected] ; wypierdek mamuta?, wielka szkoda dla lokalnego społeczeństwa, ze nie zostałeś abortowany, co upiekło ci się?..a teraz pleciesz trzy po trzy. Moja dobra rada dla ciebie palancie, wylatuj w kosmos i tam popisuj się swoją głupotą i chamstwem miedzy gwiazdami - karłami!!!

Zgłoś
wirusek.17.01 o 17:45

Wizualny efekt aborcji!..Prawda w oczy kole. Dla jednych kobiet jest to tragedią życiową, dla innych kobiet wybawieniem od skandalu - "zaszłam"ale nie od chodzenia jeno od pier.....ia, bez zabezpieczenia", końcowe tego efekty są widoczne na zamieszczonych zdjęciach!..Jedni uważają że życie dziecka zaczyna się od poczęcia w łonie matki, inni uważają że po urodzeniu - po przyjściu na świat. Na zdjęciach uwidocznione są krwawe szczątki dzieci - nie embrionów ?..Jak to jest, że co domagają się prawa do aborcji - nawet na życzenie, jednocześnie wylewają "krokodylowe łzy"na dolą zwierzątek i różnych żyjątek?..Co za obłuda. W świecie zwierzęcym każda samca broni swoje małe, bezbronne dziecko ; nawet z narażeniem życia, a istoty ludzkie jak postępują?...Prośby milusińskich, nasze drogie Mamy, żle się nam bawicie, dla Was to jest igraszką, a nam chodzi o życie....ot i cała prawda w tym temacie.

Zgłoś
Gabriel Różański16.01 o 21:49

Obrońcy życia to pedofile i gwałciciele. Każdy człowiek powinien być abortowany

Zgłoś
Do "!!!" 16.01 o 20:42

Nie życz nikomu czegoś co sama byś sobie nie życzyła. Ja tobie nie życzę niczego złego a już napewno nie twojemu dziecku.Pomyśl że ciebie też mogli abortowac. A jednak żyjesz i innym życzysz śmierci. A co mają księża pedofile do aborcji? To chyba nie ten temat?

Zgłoś
Gabriel Różański16.01 o 19:59

MH śmieć prawacki powinno mu się uciąć łeb

Zgłoś
Gabriel Różański16.01 o 19:57

Perturabo to wspaniały człowiek, a Witold, Zbyszek, Wańka, Agata i Janusz to śmieć prawacki, ścierwo, podczłowiek, łajno, guwno, powinno się to zayebać, zabić razem z tego całą rodziną i nasrać im do ryja i na ich groby

Zgłoś
H2o 16.01 o 18:02

Do no zdecyduj się wreszcie na jeden nick co komentarz popełniasz ten sam błąd. Nawet nie potrafisz zdania rozpocząć duża literą. Myślisz że nikt tego me widzi? Kobieta ma prawo decydować co będzie się znajdowało w jej ciele i tyle w temacie.

Zgłoś
no16.01 o 16:33

szkoda że wielu jest tak wrażliwych na widok zwłok rozerwanego dziecka a nie jest wrażliwy na los co z tym życiem na początkowym etapie uczyniono?niechciane dziecko też ma prawo do życia

Zgłoś
M. K.16.01 o 12:16

Wszystko fajnie, tylko gdzie te podpisy będą zbierane?

Zgłoś
Jola16.01 o 08:43

Legalna aborcja prawem człowieka. Jeśli potrzebujesz aborcji, zgłoś się do Federy, pomogą ci bez oceniania.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube