reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Lądowanie śmigłowca LPR-u na pl. Zwycięstwa w Oleśnicy [WIDEO]

Aktualności14.01 o 15:50Komentarzy: 148
Śmigłowiec LPR-u lądował na placu Zwycięstwa w Oleśnicy. Maszyna przyleciała po osobę potrzebującej pilnej pomocy medycznej.Dzisiaj około godziny 15:45 na pl. Zwycięstwa w Oleśnicy lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przylot maszyny miał związek z potrzebą udzielenia pilnej pomocy medycznej kobiecie z jednego z bloków przy ul. Kilińskiego.

Załoga straży przetransportuje na miejsce zespół LPR-u. Prawdopodobnie po raz kolejny nie ma dostępnej karetki lub najbliższa jedzie z daleka.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (148)

Teraz?15.01 o 08:39

A co na to kierownik Krawczak

Zgłoś
inkubator 15.01 o 08:38

cały system ratownictwa jest chory , w Oleśnicy szczególnie to widać co z tego . zapraszam na SOR na Kamińskiego z 10 karetek na podjeździe ,

Zgłoś
Nikt inny15.01 o 07:42

Kołaciński uratował miasto przed krachem finansowym wygrywając w Sądzie sprawę z Tiwwalem, ale o tym też można powiedzieć że to nic szczególnego choć Bronsiowi się to nie udało. Swoją drogą zastanawiam się, czy do tej pory trwają jeszcze sprawy sądowe miasta z podwykonawcami Atola, trwa to już tak długo....... tak nas Bronś urządził? Kołaciński prowadził zrównowazoną inteligentną politykę inwestycyjną której efektem było to , że zostawił kasę miejską pełną po brzegi, tego nigdy nie było i to jest jego ogromną zasługą. Skutkowało to tym , że w Oleśnicy rozpedzonej jak lokomotywa już po przejęciu władzy przez Bronsia realizowane bez problemów były inwestycje zaplanowane przez pana Michała, w tym też słynny łącznik Mikołajczyka. Tylko dyletant może twierdzić, że Kołaciński nic nie zrobił.

Zgłoś
15.01 o 06:37

To wszystko wina Kaczyńskiego

Zgłoś
, 15.01 o 01:12

Teraz trzeba czekać jaki prezent otrzymają mieszkańcy zpodwyzkami radni przytakują i nic nie zrobili dobrego dla miasteczka pilnują swoich stolkow i kasy to wszystko to są straszne lenie cwaniczki dużo mieszka tym miasteczku i dlatego jest taki balagan i chaos taka prawda

Zgłoś
kuria twoja mać14.01 o 23:55

fakty, które podajesz, to fakty. Ale gdyby był ktoś inny też by to robił. Kołaciński nie zrobił niczego nadzwyczajnego.

Zgłoś
Nikt inny14.01 o 23:50

Ale ja podaję fakty a ty piszesz jakieś inwektywy. Powiedz co napisałem nie tak?

Zgłoś
14.01 o 23:46

Nikt- ty chyba najeb... jesteś? Za kołka było wstecz, jak za pis w kraju. Tylko długi u niemca!!! Teraz nieudolność i debilizm zrzucą na pandemię, to oczywiste. Pozdrowienia dla morawy i susina no i wodza kaczki.

Zgłoś
Nikt inny14.01 o 23:30

Glupiś, gdyby nie Kolacinski nie rozpoczęłyby się te wszystkie ważne inwestycje jak , Wschodnia Obwodnica, budowa sali przy sp.4, przebudowa Dobroszyckiej, remont Placu Zwycięstwa, CUS, kilometry ciągów pieszo-rowerowych, nowych chodników, uzbrojenie strefy gospodarczej i sprzedaż działek za diesiątki milionów, mieszkania socjalne, świetlica integracyjna, to wszystko wychodził, wydreptał i przygotował świetny burmistrz Kołaciński. Bronś teraz tylko odcina kupony od świetnej, holistycznej i zrównoważonej polityki pana Kołacińskiego i udaje, że podoba mu się OBO które wprowadził kto? Tak masz rację, najlepszy burmistrz tego miasta pan Michał Kołaciński.

Zgłoś
Spiritus Sanctus14.01 o 23:25

Wszelka ciemnota w Polsce głosowała na katolików, patriotów, kościelne sekty i tych co rozszyfrowali jak po pisowsku dorwać się do koryta. Teraz do Bronsia się nie przypierdalajcie. On rozszyfrował kaczą strategię - kłamać, kłamać i po wielokroć kłamać. W imię Boga, przy pomocy jego przestępczego stada fioletowych, purpurowych i czarnych hien. A ten obłudny Michałek, dawniejszy służalczy piesek moskiewskiej i kremlowskiej konduity oraz peerelowskiej siermiężności sam się konsekrował na miernotę pisowską, na kolanach. Przez wiele lat watykańskie katopsy gwałciły polskie dzieci i dziś są nietykalne. Episkopatowe buldogi chronią swoją watahę psin. Tę rzeczywistość przez lata Jaśko obserwował, wyciągnął wnioski i ma efekty. A wy możecie co najwyżej poskomleć. Na razie w Polsce skuteczny jest scenariusz: kłamać, łgać, machloja, kant i szalbierstwo; bałamutna kościelna ideologia polewana święconą wodą i zadymiana kadzidłem. Żadne lebiegi w stylu "Panie Michale" tu niepotrzebne. Niech sobie chodzą szlakami Chrystusa w jarmułkach. A nie okadzają Oleśnicy. Kołatkowi powiedzcie, jak chce być burmistrzem, niech powie czarnym, że wyremontuje bazylikę, ciemnota uwierzy, on być może wygra wybory, a po tym niech kołtuństwo kiwa jak ten z dworcem głównym, zgnilizną cuchnącym.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube