reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 15 stycznia. Imieniny Domosława, Makarego, Dabrowki.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Masz pub lub restaurację i chcesz wznowić działalność? Poinformuj o tym bezpłatnie na portalu MojaOlesnica.pl!

Aktualnościwczoraj o 09:28Komentarzy: 61
Portal MojaOlesnica.pl przygotował specjalną ofertę dla lokali takich jak puby i restauracje z terenu Oleśnicy, które zechcą wznowić działalność w czasie obowiązywania kontrowersyjnych obostrzeń.Rząd wprowadził niejasne przepisy dotyczące obostrzeń w czasie epidemii. Pokazuje, że są równi i równiejsi. Jedni mogą bawić się na urodzinach toruńskiej rozgłośni, jeździć na nartach, a drudzy ledwo wiążą koniec z końcem, z trudem walcząc o każdy następny dzień.

Mimo oczywistych przesłanek, nadal nie wprowadzono stanu wyjątkowego. Według opinii wielu prawników i samych sądów, tylko on może w tak znacznym stopniu ograniczać choćby swobodę prowadzenia działalności gospodarczej. Dlatego portal MojaOlesnica.pl przygotował specjalną ofertę dla oleśnickich lokali, takich jak puby, restauracje i tym podobnych.

Chętnie nagłośnimy otwarcie stacjonarne takich firm w trakcie obowiązywania bieżących obostrzeń, jeżeli tylko będą przestrzegały zasad reżimu sanitarnego. Jako lokalny portal informacyjny chcemy zaprezentować ich trud i odwagę w tych trudnych czasach. Nie pobierzemy za to jakichkolwiek pieniędzy, chcemy jedynie, aby ich działalność była możliwa choćby na cząstkowym poziome jak sprzed pandemii. Żeby tkanka miejska ożyła, ratując przy tym miejsca pracy i wiele ciekawych miejsc w naszym pięknym mieście.

Forma współpracy jest dowolna – od patronatu medialnego jakiegoś wydarzenia w danym lokalu i naszej obecności z relacją z niego, po zwykły materiał informujący o planowanym wznowieniu stacjonarnej działalności.

Zainteresowanych przedstawicieli lokali zachęcamy do kontaktu. Razem możemy osiągnąć więcej!

Piotr Paszkowski, redaktor naczelny portalu MojaOlesnica.pl

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (61)

olesniczanindzisiaj o 20:58

SPROWADZIĆ FRANCUSKĄ POLICJĘ I NIEMIECKĄ TO TE MIERNOTY Z DOMU NIE WYJDĄ BO PO MORDACH DOSTANĄ

Zgłoś
olesniczanindzisiaj o 20:58

SPROWADZIĆ FRANCUSKĄ POLICJĘ I NIEMIECKĄ TO TE MIERNOTY Z DOMU NIE WYJDĄ BO PO MORDACH DOSTANĄ

Zgłoś
olesniczanindzisiaj o 20:54

POlacy to jest taki troche debilowaty naród na zachodzie też nie ma stanu wyjątkowego i nikt tego nie neguje te nieroby które mają te paby niech się wezmą za pracę pracy nie brakuje tylko ręke wystawiają po pieniądze sprawdzić w urzedach skarbowych z czego żyli i co mają w domu bo teraz wychodzi że podatków nie płacili bo mieli małe dochody i łapy wyciągają po pieniądze ,policja szczególnie powinna ukarać klijentów .

Zgłoś
Gabriel Różańskidzisiaj o 14:06

Za PO nieroby i nieudacznicy musieli pracować i coś robić dlatego jak narzekają na PO i Tuska

Zgłoś
diabłydzisiaj o 13:02

@zero głupie polaczki zapominają co to było PO,złodzieje

Zgłoś
donosikdzisiaj o 13:00

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-beda-masowe-kontrole-i-kary-dla-firm-ktore-wbrew-zakazom-wzn,nId,4988542

Zgłoś
proszę się jeszcze zastanowićdzisiaj o 09:10

pomoc dla lokalnych przedsiębiorców? chyba dla redakcji, będzie o czym pisać. Więcej wyświetleń = więcej reklam... Przykre jest to, jak wszyscy dopingują żeby Pani Agnieszka otworzyła lokal ściemę. Jakie Pani Agnieszka ma zaplecze? Mówi że ledwo wiąże koniec z końcem i chce otworzyć lokal żeby było na rachunki. Żaden adwokat nie pomoże że jej za ładny uśmiech, to wszystko kosztuje. Dodatkowo przyjdzie jej zapłacić za opłaty sądowe. Ciekawe kto wtedy jej pomoże? Jest małym lokalnym przedsiębiorcą a idzie na pierwszy ogień, tylko patrzyć jak płotkę zjedzą rekiny...

Zgłoś
widzdzisiaj o 08:13

Ogłoszenie to również informacja dla policji która już będzie czekała na delikwenta

Zgłoś
Jacy chętni dzisiaj o 06:23

A zamknięcia też będziecie z powodu korony ogłaszać?

Zgłoś
Zerowczoraj o 22:58

Ja to jestem pod wrażeniem rządów Tuska. Jak był kryzys trzymał wszystko krótko za mor....I nie przypominam sobie żadnego rozdawnictwa dla przedsiębiorców? Może warto wrócić do tych czasów?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube