reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 24 stycznia. Imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Uwaga na śnieg i śliskie drogi! Najnowsze ostrzeżenie IMGW

Aktualności13.01 o 13:14Komentarzy: 12
Wieczorem, w nocy i rano mogą pojawić się intensywne opady śniegu, a jezdnie będą oblodzone.Dziś od godziny 19 do jutra do godziny 7 rano będzie obowiązywało ostrzeżenie IMGW dla powiatu oleśnickiego, dotyczące intensywnych opadów śniegu.

- Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących miejscami przyrost pokrywy śnieżnej od 8 cm do 12 cm - czytamy w komunikacie.

Natomiast dziś od 20 do jutra do 8 rano może pojawić się oblodzenie. - Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach śniegu z deszczem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -4°C, temperatura minimalna gruntu około -6°C - podaje IMGW.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (12)

@Maratończyk14.01 o 02:40

@Maratończyk miałem rację ZERO i do tego wolontariusz ignorant ale że średniej klasy dwuletnim autem - panisko

Zgłoś
Maratończyk14.01 o 00:26

Panie kierowniczko, czy ja palę ja cały czas palę. Godzinę temu wróciłem do chaty, przejechałem wzdłuż Oleśnicę, mieszkam poza nią w stronę Wabienic. Kurczę chyba drogowców gdzieś przysypało, może gdzieś ugrzęźli? Ma ktoś namiary? Misiu pysiu poniżej, letnie opony to mam ale w garażu. Nie martw się też o auto, mam dwuletnie klasy średniej. Do roboty, pozdrawiają koledzy z GKN.

Zgłoś
Krzysztof Górecki dyrektor ZDP13.01 o 20:43

Potwierdzam również, że pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych i podmioty zewnątrzne utrzymujące drogi od kilku dni pracują 24h na dobę. Dziękuję

Zgłoś
Krzysztof Górecki dyrektor ZDP13.01 o 20:38

Nigdy nie było moim zamiarem kogokolwiek pouczać. Fakt, apel o ostrożność był i w dalszym ciągu go podtrzymuje. Na potwierdzenie, że jest przydatny niech będą niektóre komentarze. Kierowcy w dobrym czy złym tonie jednak pamiętają. I o to w tym wszystkim chodzi. Pozdrawiam

Zgłoś
@Maratończyk13.01 o 20:26

@Maratończyk - gościu zasuwają 24 godziny, dlatego nie pisz głupot, żebyś dzisiaj na swoich letnich nie ślizgał się od krawężnika do krawężnika akcję odśnieżania i zabezpieczenia powiatowych i wojewódzkich rozpoczęli wczoraj o 15:00 - kolejny ignorant internetowy chuligan, płacą ci za to?

Zgłoś
Do: tu 10413.01 o 16:57

Wpadaj do twardogory chłopaki pokażą :)

Zgłoś
Tu 10413.01 o 16:39

Czekamy na instrukcje i pouczenia pana Góreckiego.Jak się zachować na nieodśnieżonej jezdni.

Zgłoś
xxx13.01 o 14:54

Twardogorskie beemki i mietki pozdrawiają

Zgłoś
Maratończyk13.01 o 14:41

To apel do dyrektora ZDP? Podobno dużo maja piasku, że można Saharę trzy razy przykryć i 300 łopat. Mierzeje Wiślaną tymi łopatami to podobno chłopaki by w pół roku przekopali. W ogóle to chętnie by się ruszyli do roboty ale w tv powtórka skoków leci i retransmisja do 16 trwa. Wiadomo po 16 to tylko robole pracują. Więc może jutro z rana się ruszą, zaraz po przerwie śniadaniowej, tak o 13.

Zgłoś
Pisowiec13.01 o 14:27

Za Tuska tak nie było. ***** ***

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube