reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 19 kwietnia. Imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego.
10℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Dlaczego była kolejka osób po szczepionkę? Enigmatyczne wyjaśnienia szpitala

Aktualności13.01 o 10:06Komentarzy: 31
Rzeczniczka szpitala odnosi się do problemów z podawaniem szczepionek na koronawirusa. - Organizacja poniedziałkowych szczepień zależała od pracodawców podmiotów zewnętrznych - oświadczyła.:- Dziennie szczepimy Ok.150 osób. Sytuacja, w której osoby mające przyjąć szczepionki stały w kolejce, była spowodowana tym, że organizacja poniedziałkowych szczepień zależała od pracodawców podmiotów zewnętrznych. Obecnie pracujemy wszyscy nad tym, żeby podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości i szczepienia przebiegały sprawniej oraz w mniej nerwowej atmosferze - napisała Marta Kubiak, rzeczniczka prasowa Powiatowego Zespołu Szpitali z s. w Oleśnicy.

Nadal nie odpowiedziała natomiast na pytania w sprawie procedury oraz liczby zgłoszonych chętnych oraz tego, czy preparat otrzymały osoby spoza grupy "zero".

Zobacz też: Szczepionkowy chaos w szpitalu. Zdezorientowani ludzie w kolejce, nikt nie odpowiada na pytania

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (31)

fdgdfg13.01 o 11:23

W szpitalu są szczepieni z grupy 0 czyli nie tylko pracownicy szpitala ale wszyscy lekarza z okolicy. Czego wy nie rozumiecie? Zobaczcie ile jest pracowników na Hallera, Ludwikowskiej itp. Wszyscy ci są aktualnie szczepieni w szpitalu

Zgłoś
Piotr13.01 o 11:19

Jaki rzecznik taka wypowiedź

Zgłoś
taka rada13.01 o 11:13

Igor, zostaw tych ciemniaków w spokoju, nic nie wskórasz nie łódź się. Oleśnicy nie zmienisz, jest taka i inna nie będzie to ich wybór z 2018 r.

Zgłoś
Lekarz13.01 o 10:44

Do Ciemnogród oleśnicki: a czy Ty ogarniasz , że szpital w Oleśnicy jak narazie to jedyny punkt szczepień na Covid. Przyjeżdżają z okolicznych miejscowości aby się zaszczepić. Ogarniasz?!

Zgłoś
igor13.01 o 10:44

ludzie ogarnijcie się trochę; niech każdy z Was zapyta się samego siebie, czy nie przychodzi na spotkanie wcześniej lub nie spóźnia się notorycznie; i tak jest z pacjentami - jedni przychodza za szybko, inni sie spóźniają. Nie jestem zwolennikiem obecnej władzy samorządowej, ale przy takiej masie ludzi zawsze będzie jakis problem

Zgłoś
Ciemnogród Oleśnicki 13.01 o 10:35

Dziennie 150 osób które chętnie zaszczepić się przeciw COVID chcą, to ile jest np w takim szpitalu olesnickim osób zatrudnionych?! 1000-2000 pracowników w samym szpitalu olesnickim? Im głupcze tłumaczenia, tym głupcze pytania dla oleśnickiego szpitala.

Zgłoś
Lu13.01 o 10:30

Kto płaci tej idiotce? Ona nawet na sprzątanie ulic się nie nadaje. Kto temu czemuś dał tę pracę? Czyja znajoma?

Zgłoś
Gabriel Różański13.01 o 10:27

Zapytajcie o to PiS!

Zgłoś
Valla13.01 o 10:12

Zero konkretów.Nie nadaje się na rzecznika. Pytania były konkretne. Odpowiedzi brak.

Zgłoś
Ja13.01 o 10:11

Różański wie dlaczego była kolejka trzeba tylko chwilę zaczekać!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube