reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 4 marca. Imieniny Kazimierza, Łucji, Witosława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Szczepionkowy chaos w szpitalu. Zdezorientowani ludzie w kolejce, nikt nie odpowiada na pytania

Aktualności13.01 o 07:21Komentarzy: 59
Czy zaszczepiono osoby spoza grupy tzw. zero i dlaczego pojawiły się opóźnienia w podawaniu preparatu? Niestety, szpital od wielu dni nie odpowiada na jakiekolwiek pytania.Od 5 stycznia redakcja portalu MojaOlesnica.pl próbuje uzyskać jakiekolwiek informacje na temat szczepień na koronawirusa w Powiatowym Zespole Szpitali z siedzibą w Oleśnicy. To właśnie ta placówka podaje preparat osobom z grupy "zero", czyli medykom i pracownikom niemedycznym jednostek służby zdrowia oraz domów pomocy społecznej.

Chcieliśmy się dowiedzieć, ile dotąd zaszczepiono osób, jakie jest zainteresowanie i jak obecnie wygląda procedura. Na podstawie sygnałów od mieszkańców zapytaliśmy też o to, czy szczepionkę otrzymały też osoby nieuprawnione, a także czy były jakieś niewykorzystane dawki.

Do tego wczoraj pod szpitalem ustawiła się kolejka. Wiele osób stało wiele godzin mimo zimna. - Miałam być szczepiona na wyznaczoną godzinę. Stoję już tu długo i nie mamy żadnych informacji. Sytuacja jest nerwowa - słyszymy od jednej z pielęgniarek z powiatu oleśnickiego, która specjalnie przyjechała na podanie pierwszej dawki.

Także i o te kwestie dopytaliśmy w szpitalu. Łącznie wysłaliśmy kilka wiadomości. Jednak placówka nie udzieliła dotąd jakichkolwiek odpowiedzi.

AKTUALIZACJA, godz. 10:06

Dlaczego była kolejka osób po szczepionkę? Enigmatyczne wyjaśnienia szpitala


pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (59)

barbapapa13.01 o 09:25

Takich problemów nie ma w Kępnie, Trzebnicy, Oławie, Miliczu i innych okolicznych szpitalach. Osoby zarejestrowane na konkretną godzinę grupami 5-6 osobowymi wchodzą do punktu szczepień i są szczepione bez konieczności odczekania na zimnie w kilkugodzinnej kolejce. No ale osoby(a) zarządzające oleśnickim szpitalem są znane z wyjątkowej kultury i szacunku do innych pracowników służby zdrowia...

Zgłoś
Szczepić13.01 o 09:24

Wszystkim "mądrym" antyszczepionkowcom mówię stanowcze Nie!!!

Zgłoś
.13.01 o 09:08

Poczytaj sobie o powikłaniach po covidowych i odpowiedz czy warto

Zgłoś
.13.01 o 09:00

Poczytajcie sobie o powikłaniach poszczepiennych .....potem pomyślcie ........????? Czy warto....

Zgłoś
MojaOlesnica.pl13.01 o 08:46

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
ch-k13.01 o 08:37

PiS pięknie to zorganizował... Banda nieudaczników. Teraz trwają nerwowe prace nad uruchomieniem systemu rejestracji do szczepień, ma ruszyć 15 stycznia dopiero... Czy ruszy? Czy się nie zawiesi? Kto go robi (za setki tysięcy zapewne) to nieważne, Ważne kto nadzoruje prace (za miliony zapewne). A że ludzie umierają - trudno, nie można żyć wiecznie.. Do lekarza? Po co..., wystarczy mieć TVP która wciąż będzie pokazywała jak jest dobrze, a ludziom żyje się dostatnio. Takie państwo zafundowaliście nam wyborcy PISu za garsteczkę miedziaków (za srebrniki chociaż kawał pola kupić było można). Jak pytam kogoś takiego dlaczego głosował na PIS, to główny argument "bo dali"..., a skąd wzięli? - no bo że z uszczelnienia Vat to tylko kompletny idiota wierzy

Zgłoś
MojaOlesnica.pl13.01 o 07:56

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
tubylec13.01 o 07:47

a czemu tu się dziwić ? TU JEST POLSKA !

Zgłoś
Hejter13.01 o 07:37

To jest kompletna patologia

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube