reklama
reklama
Dziś jest piątek, 5 marca. Imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zatrzymanie akcji krążenia. Wezwano straż pożarną

Aktualności12.01 o 12:32Komentarzy: 34
Straż pożarną wezwano do Nowosiedlic, gdzie doszło do zatrzymania akcji krążenia u mężczyzny, który miał spaść z wysokości. Prawdopodobnie nie ma dostępnych karetek lub ambulans jedzie z daleka.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (34)

Janek12.01 o 20:36

Na radiowozy żeby co miesiąc nowe kupować jest kasa ale żeby już karetki kupić to już nie ma

Zgłoś
jak sdługo jeszcze12.01 o 19:55

Jak będzie się gdzieś palic to dzwońcie na pogotowie. Pod rządami PiS wszystko musi być na odwrót, czyli tam gdzie kiedys stalio ............

Zgłoś
AMBULANS 12.01 o 19:19

Budujcie dalej po 10 kościołów, dawajcie się nabierać sekcie rydzykopisiowskiego patałajstwa, ciemnogród Polski. Zamiast tych kościołów, to mieli byście po pięć karetek wraz z całymi zespołami ludzi wykształconych w tych AMBULANSACH w każdej wiosce w całym kraju

Zgłoś
guru12.01 o 18:33

W jakim kraju my zyjemy , horror.

Zgłoś
Gabriel Różański 12.01 o 18:25

Pamiętacie niedawno siedziałem na wiadukcie i piłem szampana Była karetka straż i policja przecież płacę podatki i należy mi to się !!!

Zgłoś
Obserwator12.01 o 17:58

@ Różański Tobie nie tyle jest potrzebne pogotowie co cały sztab lekarzy specjalistów

Zgłoś
Gabriel Różański12.01 o 17:44

X uczciwie płacę podatki i składki więc mam prawo wezwać pogotowie wtedy kiedy czuję, że jest mi potrzebne, a karetek powinno być zawsze więcej w razie pilnych wezwań, tak właśnie działa państwo PiS za moje podatki!!!

Zgłoś
smutne12.01 o 17:42

Straż pożarna nie jest do tego powołana, za bałagan powinni podać się do dymisji starosta wraz ze swoim zastępca. A radni niech się wezmą do roboty, jak można mieć jedną karetkę na cały powiat?

Zgłoś
Lu12.01 o 17:40

Czy to jest jeszcze normalny kraj? Dla Rydzyka 60 milionów teraz znowuż dali , a do umierających straż pożarna bo nie ma karetek, za chwilę śmieciarki do porodu będą jeździć. TVP szczujnia dostała dwa miliardy, handlarz bronią 200 milionów, handlarz szmelcem bo to nie były maseczki 5 milionów, na wybory, których nie było 70 milionów its, i tak złodzieje kradną a ciemny lud ich wielbi, do czasu aż do umierającego przyjedzie straż i niestety nic nie zrobi, a wasz bliski, który mógł żyć nie przeżyje. Ludzie, co oni jeszcze muszą zrobić byście się opamiętali?

Zgłoś
X12.01 o 16:13

Wzywacie karetkę do bólu paznokci albo kataru na przykład wBierutowie albo innej odległej dziurze(bo każdemu się należy),apotem dziwicie się, żenie ma karetki do pilnych przypadków. Poza tym są cztery karetki na powiat,a remiza strażacka na co drugiej wichurze.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube