reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 15 stycznia. Imieniny Domosława, Makarego, Dabrowki.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zostaw elektrośmieci przy kościołach! Dochód zostanie przeznaczony na cele misyjne

Aktualności12.01 o 09:02Komentarzy: 25
Dwie oleśnickie parafie zachęcają mieszkańców do pozostawiania elektrośmieci. Dochód ze sprzedaży surowców zostanie przeznaczony na cele misyjne.- Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału z zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD). Zbiórka trwać będzie przez najbliższe dwa tygodnie. Sprzęt należy składować w blaszanym garażu na terenie przykościelnym. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy posługujących w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii - zachęca parafia MMP Fatimskiej w Oleśnicy.

Z podobnym apelem zwróciła się też parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy. - Do 27 stycznia można zostawiać elektrośmieci w salkach parafialnych przy ul. Łużyckiej – np. stare pralki, telewizory, komputery, drukarki, baterie i inne – zysk z recyklingu będzie przeznaczony na misje - informują duchowni.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (25)

Krystyna Podgórskawczoraj o 06:56

Karol Wojtyła gwałcił małe dzieci

Zgłoś
Krystyna Podgórskawczoraj o 02:15

@ Też tu mieszkam i Smakosza". Przez ponad 60 lat żyję w Oleśnicy i nie było w parafiach oleśnickich żadnego przypadku pedofilii wśród księży, ale co najmniej kilkanaście przypadków pedofilów wśród innych zawodów. Sama takiego pedofila gwałcącego moją uczennicę doprowadziłam przed sąd i nie był to ksiądz. Odsiedział wyrok. Dlatego "Smakoszu" waż słowa nim zarzucisz komuś kłamstwo. Żeby było jasne; od zawsze byłam za karą śmierci dla każdego pedofila bez względu na jego profesję, czy pedofilem jest ksiądz, czy Polański, Szyc czy Wojewódzki, bo oprócz tego, że zniszczyli dzieciństwo i tworzą życie tych dzieci, które zgwałcili, koszmarem do końca ich dni. Problem w tym, że wy uzależniacie swoje osądy od waszych sympatii politycznych, a to jest dowodem na waszą obłudę.

Zgłoś
Gabriel Różański13.01 o 10:22

Niech Morawiecki zacznie od siebie i zniesie karanie za obrazę uczuć religijnych, zniewagę prezydenta, symboli narodowych, religijnych, znieważanie wyznawców danej religii, danego narodu czy grupy etnicznej, propagowanie pedofilii i ustrojów totalitarnych, groźby karalne, bezkarne, pomówienia, znieważenia itd bo to wszystko ogranicza wolność słowa

Zgłoś
Tu 10413.01 o 09:36

09:33Pan Premier dzisiaj:"Przez blisko 50 lat żyliśmy w kraju, w którym obowiązywała cenzura; w kraju, w którym Wielki Brat mówił nam, jak mamy żyć, co mamy myśleć i czuć - a czego myśleć, mówić i pisać nie mamy prawa. Dlatego z takim niepokojem patrzymy na wszelkie próby ograniczania wolności. Jednym z synonimów wolności zawsze był dla nas internet. Najbardziej demokratyczne medium w historii, forum, na którym każdy może bez skrępowania zabrać głos. Narzędzie pozwalające każdemu człowiekowi realnie wpływać na rzeczywistość, w stopniu nieznanym jeszcze kilkanaście lat temu" - napisał Mateusz Morawiecki. Co tym usuwającym posty cenzorom dedykuję.

Zgłoś
Krystyna Podgórska13.01 o 06:56

Każdy ksiądz i każdy katolik to groźny pedofil i gwałciciel

Zgłoś
Smakosz13.01 o 06:36

Pani Krystyno . Widzi Pani tylko to co chce pani widzieć. Proszę nie kłamać.

Zgłoś
Marcin M.12.01 o 22:44

Pani Krystyno życzę dużo zdrówka

Zgłoś
Kuba12.01 o 20:30

Co jest czarni weszli w uklad z mafia smieciowa ?

Zgłoś
Też tu mieszkam12.01 o 19:28

Pani Krystyno, a czy jeden pracujący w okolicy nie siedzi w Oleśnickim więzieniu, chyba było o nim też na tym portalu. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka ale to działa w dwie strony. Ludzie są po prostu rozczarowani i często ma to podstawy.

Zgłoś
Tech12.01 o 19:24

Wstyd, że muszę ze swoich podatków płacić na wasze gusła. Chory kraj

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube