reklama
reklama
Dziś jest piątek, 5 marca. Imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Beata Kempa chce, aby szczepionka na COVID-19 dotarła do jak największej liczby osób

Aktualności11.01 o 08:22Komentarzy: 64
Europoseł i sycowianka Beata Kempa na antenie Polskiego Radia 24 wypowiedziała się na temat szczepionki na koronawirusa.W krajach Unii Europejskiej dopuszczone do użytku są szczepionki na koronawirusa od firm BioNTech i Pfizer. Komisja Europejska ogłosiła możliwość podwojenia do 600 milionów jej dawek dla obywateli krajów wspólnoty. Formalne decyzje o skorzystaniu z tej możliwości muszą podjąć kraje Unii Europejskiej.

Pochodząca z Sycowa europoseł Beata Kempa uważa, że jeżeli chcemy ograniczyć pandemię, to w krótkim czasie preparat powinien zostać dostarczony do jak największej populacji. - Dlatego solidarność na poziomie UE jest wskazana. Pozytywnie oceniam te działania. W zakresie walki z pandemią trzeba iść w kierunku solidarności - powiedziała Beata Kempa na antenie Polskiego Radia 24.

- Gdyby szczepionki były niebezpieczne, to nie zostałyby dopuszczone do rynku. Pojawiają się jednak teorie spiskowe. Ludzie obserwują proces szczepień, dyskutują na ten temat. Każda nowinka medyczna długo nie może się przebić ze swoim dobrodziejstwem, potem jednak staje się standardem. Ludzie mają prawo pytać, trzeba im rzetelnie odpowiadać - podsumowała europosłanka.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (64)

wyborca11.01 o 09:02

tak ludzie powinni być rzetelnie informowaniu o waszych złodziejskich i nie uczciwych posunięciach,a najlepiej by było aby tacy wredni ludzie jak betka nie zabierali głosu i nie pokazywali się na antenie, bo niektórym się robi nie dobrze na jej widok i jej gupia gadkę

Zgłoś
.11.01 o 08:32

Chcieć to ona sobie może...babsko niech sama się zaszczepi.....przeciw głupocie!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube