reklama
reklama
Dziś jest piątek, 5 marca. Imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Beata Kempa chce, aby szczepionka na COVID-19 dotarła do jak największej liczby osób

Aktualności11.01 o 08:22Komentarzy: 64
Europoseł i sycowianka Beata Kempa na antenie Polskiego Radia 24 wypowiedziała się na temat szczepionki na koronawirusa.W krajach Unii Europejskiej dopuszczone do użytku są szczepionki na koronawirusa od firm BioNTech i Pfizer. Komisja Europejska ogłosiła możliwość podwojenia do 600 milionów jej dawek dla obywateli krajów wspólnoty. Formalne decyzje o skorzystaniu z tej możliwości muszą podjąć kraje Unii Europejskiej.

Pochodząca z Sycowa europoseł Beata Kempa uważa, że jeżeli chcemy ograniczyć pandemię, to w krótkim czasie preparat powinien zostać dostarczony do jak największej populacji. - Dlatego solidarność na poziomie UE jest wskazana. Pozytywnie oceniam te działania. W zakresie walki z pandemią trzeba iść w kierunku solidarności - powiedziała Beata Kempa na antenie Polskiego Radia 24.

- Gdyby szczepionki były niebezpieczne, to nie zostałyby dopuszczone do rynku. Pojawiają się jednak teorie spiskowe. Ludzie obserwują proces szczepień, dyskutują na ten temat. Każda nowinka medyczna długo nie może się przebić ze swoim dobrodziejstwem, potem jednak staje się standardem. Ludzie mają prawo pytać, trzeba im rzetelnie odpowiadać - podsumowała europosłanka.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (64)

:)) 12.01 o 09:01

Oj Becia Becia Nic nowego nie powiedziałaś. Ale rozumiem dawno o Tobie pisano. Chciałoby się przeczytać coś odkrywczego ale.....

Zgłoś
emeryt12.01 o 08:31

Brawo gdyby nie B.K.to nie mielibyśmy świadomości,że istnieje szczepionka przeciw wirusowi oraz,że można szczepić ludzi! Dzwon pusty jest i dlatego głośny!!!

Zgłoś
Tor12.01 o 08:20

Amerykę odkryła Klempa.Jak będziecie drukować tej pani komentarze to przestanę czytac waszą gazetet0r

Zgłoś
kolo12.01 o 07:57

a kogo obchodzi co ona chce pisowskie ścierwo

Zgłoś
PioterPioter12.01 o 07:25

Klempa chce Polexit

Zgłoś
Ddd12.01 o 06:05

Jak na Nią patrzę, to jest mi wstyd że takich ludzi mamy w Brukseli. Jeszcze gorzej jest gdy otworzy gębę.

Zgłoś
mad11.01 o 23:37

Nauczycielu, kto tu komu mydli oczy ? W lipcu to Izrael dopiero podpisał umowę z firmą Pfizer, a szczepić zaczął kilka dni przed Świętami. Kiedyś nauczyciel nigdy by nie napisał zasran..., a teraz, no niestety, takie czasy, choć mam nadzieję, że nauczycielem jednak nie jesteś ;))

Zgłoś
Nauczyciel11.01 o 22:56

Zaszczepcie nas jak najszybciej, żebyśmy mogli wrócić jak najszybciej do pracy, a dzieciaki do szkół. Dlaczego mydlicie rodzicom oczy i wkurzacie nas swoimi bezsensownymi testami. Komu służy wyrzucanie forsy na ten cel w błoto?? Waszym zasranym obowiązkiem było zorganizowanie szczepień jeszcze latem, jak zrobiono to w Izraelu, a nie troszczenie się o to, kto ma być prezydentem. Takie gadanie i taką robotę teraz wsadźcie sobie w buty : - (

Zgłoś
Ola11.01 o 22:00

Miękiszon i głupiszon

Zgłoś
q11.01 o 21:11

Klaskać u t. Rydzyka, a nie nie wciskać ciemnoty; niech się ustosunkuje jak pod rządami najsłuszniejszej z władz umarło w listopadzie dwa razy więcej ludzi (na różne choroby) niż wcześniej..., a ilość osób u żłobu miała zmaleć a wciąż rośnie i ich płace również,

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube