reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 15 stycznia. Imieniny Domosława, Makarego, Dabrowki.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Lewica otworzy swoje oleśnickie biuro. Znamy lokalizację

Aktualności9.01 o 16:12Komentarzy: 72
Sekretarz dolnośląski Sojuszu Lewicy Demokratycznej podał lokalizację oleśnickiego biura Lewicy.- Po kilkuletniej przerwie, już niebawem, gdy tylko minie "narodowa kwarantanna" otwieramy biuro Lewicy w Oleśnicy, przy ul. Mickiewicza, gdzie także będzie można w sprawach ważnych interweniować u naszych lewicowych posłów. Do zobaczenia. O wszystkim poinformujemy niebawem - poinformował Arkadiusz Sikora, sekretarz dolnośląski SLD, na zdjęciu pozujący razem z Michałem Karasiem, przewodniczącym lokalnych struktur partii.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (72)

Iwonawczoraj o 16:59

bardzo się cieszę.

Zgłoś
Gabriel Różański13.01 o 06:52

Ss nie jestem ciotą bo cierpię na heteroseksualizm i ty sam się lecz. [email protected]ć ciebie i twoją rodzinę obyście pozdychali wszyscy w bólach i męczarniach ty szmato zdechniesz jak pies

Zgłoś
Ss13.01 o 00:46

Gabrysia lecz się cioto i odpierdol się od kogoś rodziny anonimowa parówko

Zgłoś
kuria twoja mać12.01 o 17:06

@ pamiętamy - ja też pamiętam, pamiętam jak uwierzyliście Kołacińskiemu, a on przec cwaniakiem klechą na kolana w Rynku padał, a wy razem z nim. Hańba !

Zgłoś
tiak12.01 o 10:27

Do xyz. Milcz prawaku. Każdy ma prawo do wolności. Elgiebetujemy Elgiebetujemy Elgiebetujemy Elgiebetujemy. Niech elbiebety olesnickie się połączą. Tęczymy razem.

Zgłoś
Gabriel Różański12.01 o 06:43

Najgorszymi komuchami są prawacy, katole, konserwy, nacjole i inne odpady prawackie. Ja jestem kapitalistą, wolnorynkowcem i liberałem, zwolennikiem wolności jednostki i to was boli prawackie komuchy totalitarne

Zgłoś
Gabriel Różański12.01 o 06:42

Her ty śmieciu obyś zdechł ty i cała twoja rodzina!!!

Zgłoś
XYZ.11.01 o 23:48

Do ,,tiak' w szkole dzieci mają się uczyć -zainstaluj sobie to wszystko w domu, bo szkoła to nie burdel , nierówno to Ty masz pod sufitem z boku.

Zgłoś
XYZ.11.01 o 23:45

Do ,,tiak' w szkole dzieci mają się uczyć -zainstaluj sobie to wszystko w domu, bo szkoła to nie burdel , nierówno to Ty masz pod sufitem z boku.

Zgłoś
tiak11.01 o 19:45

W każdej szkole ma być ginekolog podpaski kondomy. Won z religią. Do tego edukatorzy seksualni jak się seksualizowac. Do tego w każdej klasie ma być 2 elgiebtow różnej maści. Wtedy zaczniemy mówić o równości.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube