reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 4 marca. Imieniny Kazimierza, Łucji, Witosława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Odbiór drogi w Kolonii Strzelce [ZDJĘCIA]

Aktualności8.01 o 12:10Komentarzy: 34
Dziś w Kolonii Strzelce nastąpił odbiór drogi, która była przebudowana przez firmę Strabag za kwotę 2 mln złotych. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele powiatu, Zarządu Dróg Powiatowych oraz gminy Dobroszyce.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDziś w Kolonii Strzelce odbył się odbiór przebudowanej drogi powiatowej o długości 2 kilometrów. Zadanie kosztowało dwa miliony złotych, z czego kwota 400 tysięcy złotych pochodziła z budżetu gminy Dobroszyce. W odbiorze wzięli udział przedstawiciel wykonawcy firmy Strabag, starosta Sławomir Kapica, wicestarosta Stanisław Stępień, wójt gminy Dobroszyce Artur Ciosek, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy Krzysztof Górecki oraz powiatowy radny Alojzy Kulig.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (34)

Xxx8.01 o 13:23

Do Mieszkaniec Słusznie!!!!dalej jest to tylko wysłany pas asfaltu!!!!!żadnych poziomych oznaczeń, ani osi jezdni ani skrajnych linii! !!!!W nocy zupełnie nic nie widać! !!!!!!

Zgłoś
Mieszkaniec 8.01 o 12:18

Na zdjęciu 10 widać jak wygląda droga dalej, ten kawałek drogi powstał tylko pod zabudowę tych magazynów lidla nic więcej

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube