reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 4 marca. Imieniny Kazimierza, Łucji, Witosława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Odbiór drogi w Kolonii Strzelce [ZDJĘCIA]

Aktualności8.01 o 12:10Komentarzy: 34
Dziś w Kolonii Strzelce nastąpił odbiór drogi, która była przebudowana przez firmę Strabag za kwotę 2 mln złotych. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele powiatu, Zarządu Dróg Powiatowych oraz gminy Dobroszyce.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDziś w Kolonii Strzelce odbył się odbiór przebudowanej drogi powiatowej o długości 2 kilometrów. Zadanie kosztowało dwa miliony złotych, z czego kwota 400 tysięcy złotych pochodziła z budżetu gminy Dobroszyce. W odbiorze wzięli udział przedstawiciel wykonawcy firmy Strabag, starosta Sławomir Kapica, wicestarosta Stanisław Stępień, wójt gminy Dobroszyce Artur Ciosek, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy Krzysztof Górecki oraz powiatowy radny Alojzy Kulig.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (34)

Juror9.01 o 07:07

Jaj- miało być.

Zgłoś
Juror9.01 o 07:06

Żeby podsumować Alojzego wystarczy kilka faktów. Był burmistrzem zrejterował i wylądował u czubków, był radnym i jest bezradnym nic nie załatwił dla gminy Twardogóra poza odwołaniem starosty z Twardogóry. Miał być starostą w poprzedniej kadencji to narobił w kalesony..a może policzył 10 tyś jako dyrektor+ 2500 jako szef rady...a w Twardogórze nic nie zrobione. Na koniec wystarczy zobaczyć jak wyglądają budynki komunalne w Twardogórze i po wioskach- syf kiła i mogiła. Burmistrz okularnik nie potrafi sobie poradzić z nierobami. Kisi na stołku emeryta i dyrektorkę spółki. Radni same cioty i przudupasy z Adamczykiem miękką fają na czele. Rada miała być niezależna ale nowy przewodniczący tańczy jak mu burmistrz zagra. Nikt w tej radzie nie ma jak.

Zgłoś
pl9.01 o 06:52

Piszecie takie głupoty o drodze do koloni strzelec przecież to nie jest dla mieszkańców tylko pod magazyny lidla

Zgłoś
Marian9.01 o 05:46

alek a co ty mi wyjasnisz,ze zawsze glosujesz ,to kazdy glupi potrafi,dzugaj po 2 latach moze z czystym sumieniem powiedziec 15 km drog w gminie to moja zasluga a ty co po 20 latach powiesz no co? no to ja ci podpowiem gowno! twoje kadecje w radzie powiatu to jedno wielkie gowno i nic wiecej

Zgłoś
!8.01 o 22:12

Panie wójcie a przez miejscowość ( Kol. Strzelce i dalej ) to już nie nasze ?? robić to po całości a nie po kilometrze albo trzech.

Zgłoś
alek8.01 o 21:33

marian umów się z alojzym , wszystko ci powie i zaspokoi twoja ciekawość , przyszła kadencja rady na pewno twoja .tam takich jak ty potrzeba

Zgłoś
Nowak8.01 o 21:23

Ja sie pytam gdzie jest maniek? No gdzie pytam sie

Zgłoś
Marian8.01 o 21:19

panie alojzy ciagle czekam na odpowiedz jeden projekt ktory pan zalatwil dla Twardogory przez 20 lat w radzie,jeden prosze o ktorym z czystym sumieniem mozna powiedziec "to moje dziecko". No bo glosowac za lub przeciw to kazdy potrafi

Zgłoś
Olk8.01 o 21:00

Drogi są po to aby je używać czyli jeździć

Zgłoś
Stanisław8.01 o 20:59

Jan Dżugaj to chory człowiek , do uzyskania emerytury na chorobowym , taki to prawy człowiek i były starosta

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube