reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 20 stycznia. Imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Srebrna Gwiazda PZPN-u za program #POGOŃ2020

Sport2.01 o 08:03Komentarzy:
Pogoń Oleśnica podsumowuje program #POGOŃ2020. Klubowi przyznano Srebrną Gwiazdę PZPN-u.* * *

To już koniec... koniec programu #POGOŃ2020.

Kończymy go w najlepszy i najpiękniejszy możliwy sposób…dziś możemy to już powiedzieć oficjalnie:

MKS POGOŃ OLEŚNICA otrzymał SREBRNĄ GWIAZDĘ PZPN !!!

Jest to odznaka Polskiego Związku Piłki Nożnej nadawana wyłącznie klubom piłkarskim spełniającym najwyższe wymagania w zakresie programu szkolenia, kwalifikacji trenerów, bazy sprzętowej oraz ilości drużyn.

Oczywiście jesteśmy jedynym klubem piłkarskim w Oleśnicy, który był w stanie te wymagania spełnić i szczęśliwie przejść przez cały proces certyfikacji PZPN.

Na całym Dolnym Śląsku jest zaledwie kilka klubów certyfikowanych przez PZPN, między innymi Śląsk Wrocław i Zagłębie Lubin. Dołączamy do naprawdę ekskluzywnego grona klubów piłkarskich prowadzących profesjonalne szkolenie w piłce nożnej.

Udział w certyfikacji oznacza nie tylko wsparcie PZPN ale również ciągły nadzór i bardzo poważne wymagania w zakresie procesu i organizacji szkolenia.

Z naszej strony zrobiliśmy wszystko jako Klub, aby Państwa Dzieci mogły znaleźć się w tym systemie i zostały objęte tak dobrym procesem szkolenia. Uprzejmie informujemy, że w najbliższym czasie będziemy tworzyć kolejne zespoły, które dołączą do systemy certyfikacji aby objąć programem wszystkie dzieci z Oleśnicy i okolic.

To czy pozostaniemy w programie nie zależy jednak wyłącznie od nas. Potrzebujemy pomocy od Pana Burmistrza, Radnych Miasta Oleśnica, władz OKR Atol, a także Rodziców, Zawodników i wszystkich sympatyków Pogoni Oleśnica. Pięknie kończymy mijający bardzo trudny rok 2020. Wszystkim za wsparcie i wszelką pomoc bardzo dziękujemy.

Przy tej okazji pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia na 2021 rok. Zdrowia, spokoju, pracy, radości i pełni szczęścia. Do siego Roku!

Pogoń Oleśnica

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube