reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 20 stycznia. Imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Jak zgubić złe kalorie po świętach? Grupa Slow Jogging Oleśnica zaprasza na treningi!

Sport27.12.2020 o 08:24Komentarzy:
Jak zadbać o zdrowie, kondycję, ale jednocześnie zbytnio się nie przemęczać? Odpowiedzią może być slow jogging, który w Oleśnicy zdobywa coraz większą popularność.W trakcie świąt Bożego Narodzenia wiele osób lubi zjeść różnorodne dania. Niestety, wiąże się to często z przesadą w ich spożyciu, a co za tym idzie - z nadmiarowymi kilogramami i kaloriami.

Jednym ze sposobów na ich pozbycie się jest uprawianie sportu, ale nie wszyscy chcą się spocić. Ratunkiem dla nich może być slow jogging, który w Oleśnicy ma rosnące grono zwolenników. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o powolne bieganie. Wszystko po to, aby spalić kalorie i miło spędzić czas.

- Jak najbardziej po świętach polecam slow jogging jako formę treningu - zachęca w rozmowie z portalem MojaOlesnica.pl instruktorka tej aktywności sportu Zofia Chabierska ze Slow Jogging Oleśnica.

Slow jogging jest naturalną formą ruchu, adresowaną zarówno do młodszych, jak i starszych. - Każdy może trenować slow jogging. Jest to forma biegu bez zadyszki i bez specjalnych przygotowań. Biegamy w wolnym tempie dla każdego. Spotykamy się w grupie i biegamy uśmiechem, rozmawiamy o codziennych sprawach - dodaje Z. Chabierska.

Każdy na własną rękę może zacząć uprawiać powolne bieganie, ale "slowlujący" oleśniczanie spotykają się trzy razy w tygodniu. Wszystko po to, aby było raźniej i można w ten sposób nauczyć się prawidłowych podstaw. - Zapraszamy wszystkich chętnych. Jesteśmy grupą nieformalną. Wszyscy, którzy chcą zacząć uprawiać slow jogging, są u nas mile widziani - uśmiecha się Z. Chabierska.

Zobacz też: Slow Jogging Oleśnica - grupa na Facebooku

pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube